ZETOR world

ZETORÁCKÉ 5+1 | Květen 2019

ZETORÁCKÉ 5+1 | Květen 2019

Přinášíme vám novou várku zajímavostí ze světa ZETORu. Chcete vědět, proč vypadá nový design traktoru ZETOR MAJOR zrovna takto? Nebo hledáte inspiraci na víkendové pečení či sháníte tip na nějaký výlet? Pak čtěte dále!

Propojení elegance, vášně a emocí se silou, funkčností a odolností traktoru – to byla hlavní myšlenka při tvorbě nového designu modelu ZETOR MAJOR. Negativní sklon kapoty, dominantní tvary masky, promyšlené umístění a tvar světlometů a další prvky zaručují, že na první pohled víte, co od něj můžete čekat.

Zetor Major painting A (1)

Nejen pěkný a výkonný, ale také chutný může být traktor ZETOR. Stačí, když se pár šikovných ručiček rozhodne upéct netradiční dort. Inspirujte se výtvory našich fanoušků. Pokud vás přepadne mlsná, nezapomeňte nám svůj vlastní dort vyfotit dřív, než z něj zbydou jen drobečky.

zetor dort

Kdo si hraje, nezlobí – to platí pro malé i velké. V ZETORU to dobře víme, a tak jsme navázali spolupráci s firmou Vrky spolu vyrábějící dřevěné hračky. Do svého výrobního portfolia už tato ryze česká společnost zařadila modely ZETOR 25 a ZETOR CRYSTAL. Další je budou následovat. Na výběr jsou jednodušší i složitější modely, a to buď již složené, nebo ve formě stavebnice. Najdete je v nabídce na našem e-shopu.

NIK_0015

Už jste někdy viděli ZETOR na ledě? Nemyslíme tím pochopitelně lední revue, ve které by se proháněly traktory, ale brněnský hokejový tým. V nedávném exhibičním utkání nastoupily proti sobě hokejové legendy HC ZETOR Brno a HC Colligo Břeclav. Čtete správně, břeclavský tým vyzval k přátelskému zápasu tým brněnský. A celé se to odehrálo při příležitosti 19. výročí legendárního utkání, ve kterém se tehdy nový břeclavský tým ve druholigových zápasech dostal až do finále. Vzpomínkovou atmosféru podpořily i repliky původních dresů.

IMG_4242

Spojení traktorů a muzea není úplně běžné, ovšem pro ZETOR to tak úplně neplatí. Výstavami v ZETOR GALLERY v Brně Líšni se společnost zapojila do Brněnské muzejní noci. Návštěvníkům byla otevřena výroční výstava „Legenda ZETOR CRYSTAL 1968–2018“ i dvě stálé expozice současných a historických modelů traktorů. Akci doplněnou bohatým doprovodným programem si nenechalo ujít 800 fanoušků značky a jeden z nich vyhrál ve vědomostním kvízu i softshellovou bundu ZETOR. 

P1010496

BONUS:
Hned tento víkend máte další příležitost prohlídky historických traktorů. V Jabloňově u Velkého Meziříčí se koná již 6. ročník výstavy historických traktorů a stabilních motorů. Uvidíte až 130 historických traktorů všech druhů, historické motocykly a osobní automobily. Můžete se podívat i na jízdy traktorů našich předků. Pokud máte sami nějaký historický kousek doma, přijeďte v něm a rovnou si na něj kupte náhradní díly pro strýčka příhodu.

zpět na ZETOR World