ZETOR world

Přijďte zažít muzejní noc mezi traktory

Přijďte zažít muzejní noc mezi traktory

Chcete vidět historické i moderní traktory na jednom místě? Vyzkoušet si pohodlná sedadla současných modelů či simulátor čelního nakladače? Pak si v sobotu 18. května od 18 do 24 hodin nenechte ujít Brněnskou muzejní noc v ZETOR GALLERY v Brně Líšni.

Na návštěvníky čeká speciální výroční výstava „Legenda ZETOR CRYSTAL 1968–2018“ popisující 50letou historii výroby tohoto modelu. A aby toho nebylo málo, výroční výstavu doplní dvě stálé expozice současných a historických modelů traktorů. K vidění, focení i vyzkoušení budou takové legendy jako ZETOR 25A, CRYSTAL 12045 i pásový 2023!

Pro malé i velké fanoušky značky je nachystaný také doprovodný program. Děti se projedou ve šlapacích traktůrcích a mohou si vyzkoušet svou zručnost v dílničkách či si otestovat vědomosti v kvízech. Pro dospělé je připravený speciální vědomostní kvíz o softshellovou bundu ZETOR. K dispozici bude také simulátor čelního nakladače či počítačové hry Pure Farming.

Vstupné na akci je 25 Kč za dospělého, děti, ZTP a senioři nad 65 let mají vstup zdarma. Muzejní noc skončí o půlnoci, poslední návštěvníci budou vpuštěni do ZETOR GALLERY ve 23.30. Podrobné informace o akci najdete na www.brnenskamuzejninoc.cz.

zpět na ZETOR World