ZETOR world

Traktory ZETOR malé i velké

Traktory ZETOR malé i velké

Vedle nabídky skutečných traktorů nabízí společnost ZETOR také jejich menší kopie – dřevěné hračky. Pro malé i velké děti, ale i pro dospělé fanoušky značky, zařadila do e-shopu dřevěné modely svých strojů vyráběných v rodinné společnosti Vrky spolu.

Škála hraček je opravdu pestrá. V nabídce jsou složitější modely i jednoduše vytvořená „zlobítka“ – malé skládačky, které se vejdou i do penálu a jsou tak neškodným zpestřením školní výuky. Modely se dají koupit již složené, ale také jako stavebnice. Ve druhém případě rozvíjejí kreativitu dětí a nabízejí vhodnou formu trávení společného času pro celou rodinu.                                                                  

 „Když nás společnost Vrky spolu oslovila s žádostí o svolení k použití označení a loga, velice nás to potěšilo. V nabídce jsme měli i další hračky, ale neotřelé dřevěné modely nás velmi zaujaly. Prvním modelem nemohl být jiný než historický ZETOR 25, který byl brzy následován současným modelem CRYSTAL. Další se již brzy objeví v nabídce našeho e-shopu,“ uvádí Dagmar Dziadková ze společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

„Jsme patřičně hrdí na to, že je společnost ZETOR TRACTORS a.s. naším partnerem a že patří mezi naše nejvýznamnější zákazníky. Velmi bychom si přáli, aby naše malé modely měly u dětí, rodičů i modelářů podobně dobrý zvuk, jako mají skutečné zetory ve skutečném světě,“ doplňuje Martin Navrkal za společnost Vrky spolu.

zpět na ZETOR World