ZETOR world

ZETORÁCKÉ 5+1 | Únor 2019

ZETORÁCKÉ 5+1 | Únor 2019

Přinášíme Vám novou várku zajímavostí ze světa ZETORu. Víte, například z kolika komponentů se skládá model FORTERRA HD, chcete se podívat na zajímavé video o CRYSTALU HD 170, nebo zjistit v jakém filmu získal MAJOR CL 80 zajímavou roli? Pak věnujte pár minut Vašeho času naší tradičně netradiční rubrice.

Každý si umíme představit traktor, víte ale z kolika součástek a komponentů se tyto stroje skládají? Tak například FORTERRA HD 150, tipnete si? Správnou odpovědi je, že je tvořena z 2475 celků. 

FORTERRA HD 150

A o ZETORu, respektive o našem zázemí Vám prozradíme ještě jednu zajímavost. Závod v Brně Líšni se skládá ze tří budov, budovy montáže, centrálního skladu náhradních dílů a budovy, kde je obrobna, mechanika, R&D a administrativa. Celkový rozměr plochy je 175 000 m2.

Areál CZ

Zajímáte se o CRYSTAL HD, nemáte čas číst rozsáhlé technické recenze, ale rádi byste získali ucelené informace o stroji? Pak věnujte 3 minuty Vašeho času následujícímu videu, který vytvořili zaměstnanci AGROZET České Budějovice. Pokud Vás video zaujalo, nezapomeňte dát like, nebo autory jinak pochválit, určitě budou rádi ;-) 

zetor crystal video recenze

MAJOR CL zaujal polské filmaře a ti jej obsadili do jedné z rolí v oblíbeném pokračování polské komedie „Miszmasz Kogel Mogel“ A to není vše, ve filmu se objeví i další traktor ZETOR, tipnete si jaký? Odpověď se dozvíte, když se na film podíváte ;-)

Polský film

Už jste navštívili ZETOR GALLERY v Brně? Že ne? Tak neváhejte a zajeďte k nám. Seznámíte se zde s bohatou historií traktorů ZETOR, společně s historickými modely je k vidění i aktuální produkce. Co je skvělé, že do vystavených strojů si můžete sednout, fotit je a také nahlédnout pod kapoty a vše si osahat. Expozice je doplněna zajímavými interaktivními prvky. Užijí si zde malí i velcí a vstupné je symbolické, více na www.zetorgallery.cz.

BONUS: A na závěr malý kvíz, uhodnete, jaký konkrétní model ZETORu se ukrývá na obrázku? Napovíme, že jde o stroj s nejsilnějším 4válcovým motorem ZETOR. Pokud stále nevíte, tak odpověď naleznete pod obrázkem. 

Bonus