COMPAX CL | HT

COMPAX

Síla

Traktory řady COMPAX jsou osazeny spolehlivými a úspornými motory, které zajistí vysoký výkon bez jakýchkoliv kompromisů.

Odolnost

Jednoduché a robustní provedení strojů zajišťuje jejich maximální spolehlivost v provozu.

Efektivita

Díky snadnému ovládání, perfektní stabilitě a nízké spotřebě pohonných hmot splňují traktory ZETOR COMPAX náročné požadavky profesionálních uživatelů.

Traktory řady COMPAX

Traktory řady COMPAX jsou kompaktní a všestranné stroje pro profesionály v bezkabinové verzi nebo ve verzi s kabinou. Využití najdou především při letní a zimní údržbě obcí, firemních areálů i sportovišť a v zahradnictví.

motor

Osvědčený s nízkou spotřebou

Traktory COMPAX jsou vybaveny spolehlivými motory o výkonu 18 až 37 koňských sil. Motory splňují nejnovější emisní limity Stage V a disponují dostatečným výkonem pro všechny typy zahradnických prací. Kapalinou chlazené tříválcové a čtyřválcové motory jsou charakteristické svou úsporností.

Zetor Compax motor
převodovka

Jednoduchá ovladatelnost

Stroje jsou dostupné se dvěma typy převodovek. Modely COMPAX HT jsou nabízeny s hydrostatickou převodovkou se třemi jízdními rozsahy (u modelu COMPAX HT 25 se dvěma jízdními rozsahy). Toto řešení umožňuje snadné ovládání stroje pomocí dvou pedálů vpřed a vzad.
Traktory COMPAX CL jsou sériově vybaveny synchronizovanou převodovkou 6/2, 8/2 nebo 12/12 v závislosti na zvoleném modelu.

Zetor Compax převodovka
hydraulika

Spolehlivé ovládání ve všech směrech

Zvedací síla tříbodového závěsu dosahuje dle konkrétního typu hodnoty až 12 kN a umožňuje tak práci se širokou škálou příslušenství. Traktory jsou u vybraných modelů vybaveny středovým vývodovým hřídelem pro pohon mezinápravové sekačky.
V zadní části jsou umístěny vnější hydraulické dvousekční rozvaděče (modely COMPAX 25 mají jednosekční hydraulický rozvaděč). Vybrané stroje navíc disponují přídavným dvousekčním rozvaděčem ovládaným joystickem.

Zetor Compax hydraulika
kabina

Pohodlí pro řidiče

Ergonomické uspořádání ovládacích prvků usnadňuje a zjednodušuje práci s traktorem a přispívá k pohodlí řidiče. Všechny modely se vyrábějí v otevřené verzi vybavené ochranným rámem řidiče – ROPS. Modely COMPAX 35 a 40 jsou pak dostupné i ve verzi s kabinou vybavenou klimatizací a vytápěním.

Zetor Compax kabina

Líbí se Vám tento traktor?
Kontaktujte svého nejbližšího prodejce