ZETOR world

ZETORÁCKÉ 5+1 | Červenec 2019

ZETORÁCKÉ 5+1 | Červenec 2019

Přinášíme vám novou várku zajímavostí ze světa ZETORu. Už jste byli na nové výstavě zaměřené na nekonvenční traktory ZETOR? Chcete svůj traktor vidět příští rok v kalendáři? Nebo přemýšlíte, čím ozvláštnit jeho vzhled? Pak čtěte dále!

Poznáte traktory ZETOR na míle daleko díky červené barvě a robustnosti? Možná Vás překvapí, že pro ně červený lak nebyl vždycky typický. V historii výroby se objevily různé vzhledové i funkční odlišnosti, jako například polopásový ZETOR 25, ZETORBUS nebo model v řeckých národních barvách. Právě na nekonvenční traktory je zaměřená výstava v ZETOR GALLERY v Brně Líšni, kterou můžete navštívit až do října.

zg-2019-vystava-nekonven-traktory-pozvanka (2)

Prázdniny připomínají, že máme za sebou první polovinu roku, a to je pro nás každoročně jasný signál: je nejvyšší čas začít chystat kalendář na rok následující. Letos do přípravy zapojíme i vás, naše zákazníky. Zašlete nám přes webový formulář své fotografie zachycující vaše traktory v běžném provozu – ať už na poli, v garáži nebo na silnici. Vybrané fotografie využijeme na titulní straně kalendáře a jednoho z vás oslovíme s nabídkou nafocení fotografie pro jeden měsíc.

Zetor_kalendar_2020_titulka_mozaika_1750X1225px

Mohou být traktory uměleckým dílem? Naši talentovaní fanoušci potvrzují, že ano. Na vizuální hledisko ostatně dbáme i aplikováním nového designu, ale spojení s uměleckým zpracováním nás nepřestává fascinovat. Děkujeme Tomáši Bukovskému!

65312588_2893550653993910_3116758651746910208_n

Svému parťákovi jistě věnujete tu nejlepší péči, ať už jde o technickou údržbu nebo jeho vzhled. Pokud přemýšlíte, čím ho ještě vyšperkovat, podívejte se do nabídky našeho e-shopu na nové samolepky. 

_92A2992 - kopie

Velké světové veletrhy si společnost ZETOR nemůže nechat ujít! Nejinak tomu bylo v případě skotského Royal Highland Show, kde se představilo prakticky celé produktové portfolio ZETORU. Model CRYSTAL HD 170 upoutal dokonce i tvůrce z Grassmen TV, známého portálu zaměřeného na zábavná videa se zemědělskou tematikou.

 

navrh-bez-nazvu-1BONUS:

Není žádným tajemstvím, že jsou traktory ZETOR mnohdy nepostradatelným společníkem pro chov hospodářských zvířat. Díky výzvě na Facebooku jsme se dozvěděli, že mohou být pomocníkem v terénu i pelíškem pro domácí mazlíčky. A jak se líbí ZETORY vašim zvířecím přátelům? Za tuto fotku děkujeme Jónu Alexanderovi!

zetor ovce

Tagy
zpět na ZETOR World