FORTERRA CL FORTERRA HSX FORTERRA HD

FORTERRA

Síla

Díky kombinaci silného motoru a vyšší hmotnosti traktoru je dosahováno maximálního výkonu za každých podmínek.

Odolnost

Modely FORTERRA jsou odolné i při maximálním nasazení. Elegantně kombinují jednoduché, účelné a chytré provedení. Traktory ZETOR FORTERRA jsou konstruovány jako spolehlivé stroje s dlouhou životností.

Efektivita

Nízká spotřeba pohonných hmot a cenově dostupné náhradní díly dělají z traktorů řady FORTERRA jedny z nejúspornějších na trhu.

Traktory řady FORTERRA

Traktory řady FORTERRA vynikají svou robustností a sílou. V řadě FORTERRA najdete hned 3 varianty: Model FORTERRA CL disponuje čtyřválcovým motorem s výkonem v rozsahu od 96 do 136 koní a převodovkou 24/18. FORTERRA HSX je vybavena modernější převodovku 30/30 s hydraulickou reverzací. Nejvyšší model FORTERRA HD přináší vyšší výkon (až 147 koní), má robustnější tělo, odpruženou nápravu a multifunkční ovládací panel.

3D
prohlídka
FORTERRA HD
motor

Výkonný s nízkou
spotřebou

Traktory FORTERRA se pyšní čtyřválcovými motory ZETOR s výkonem od 96 do 147 koní. S ohledem na svou jedinečnou konstrukci představují alternativu pro konkurenční šestiválcové traktory. Motory ZETOR jsou spolehlivé, výkonné, vynikají nízkou spotřebou. Jednoduchá konstrukce motoru s minimem elektroniky garantuje nízké provozní náklady, vysokou životnost a snadnou údržbu.

Prohlédnout detaily
Zetor Forterra motor
převodovka

Sladění síly a přesnosti

Čtyřstupňová plně synchronizovaná převodovka traktoru FORTERRA CL je doplněná dvěma rychlostními rozsahy a třístupňovým automatickým násobičem (24/18). FORTERRA HSX a FORTERRA HD je vybavena inovovanou 40ECO převodovkou s 30/30 rychlostmi, třístupňovým automatickým násobičem (PowerShift) a hydraulickým reverzorem (PowerShuttle).

Zetor Forterra převodovka
hydraulika

Síla a efektivita

Efektivita hydrauliky je založena na unikátní funkci HitchTronic – automatické regulaci zadního tříbodového závěsu. Maximální zdvihací síla až 77 kN nebo 85 kN bez problémů zvládne připojení těžkého zařízení. K traktorům FORTERRA tak budete moci použít široký výběr agregací.

objevte více
Zetor Forterra hydraulika
nová FORTERRA - modelový rok 2020

Inovace od střechy po kapotu

Modernizované traktory FORTERRA se můžou pochlubit nejen novým designem, ale především řadou funkčních vylepšení. Stroje jsou vybaveny motory ZETOR v emisním řešení Stage V. Konstrukčně vycházejí z motorů splňujících normu Stage IV a zachovávají si tak provozně ekonomické parametry předchozí generace.

K modernizaci došlo také u osvětlení. U modelů FORTERRA HD je traktor již ve standardu vybaven LED paketem s kontrolorem pracovních světel a majáků. U modelů FORTERRA HSX je tato výbava k dispozici na přání. Mezi další novinky patří zcela nový systém klimatizace, který nabízí výrazné zlepšení účinku a uživatelům traktoru tak poskytne celodenní komfort i v horkých parných dnech.

Zetor Forterra kabina

Ocenění

FORTERRA HD 140  ve finále soutěže Tractor of the Year 2017

FORTERRA HD 140

ve finále soutěže Tractor of the Year 2017

Země Živitelka 2016

Země Živitelka 2016

Zlatý klas 2016
pro ZETOR FORTERRA HD 150

Agrokomplex 2016

Agrokomplex 2016

Zlatý kosák
pro ZETOR FORTERRA HD 150

Agrokomplex 2014

Agrokomplex 2014

Zlatý kosák
pro ZETOR FORTERRU HD

Naše další ocenění

Líbí se Vám tento traktor?
Kontaktujte svého nejbližšího prodejce

Přihlásit do newslettru