ZETOR world

CRYSTAL HD upoutal na veletrhu ve Skotsku pozornost i populárních tvůrců videí z Grassmen TV

CRYSTAL HD upoutal na veletrhu ve Skotsku pozornost i populárních tvůrců videí z Grassmen TV

Skotská Royal Highland Show každoročně představuje to nejlepší ze života na venkově, a tak na ní ani letos nemohly chybět traktory ZETOR. Dceřiná společnost ZETOR UK na veletrh přivezla celou produktovou řadu. Ta zaujala i známé tvůrce zábavných videí se zemědělskou tematikou z Grassmen TV.

Royal Highland Show je druhou největší akcí ve Velké Británii vyznačující se pro ZETOR velkou úspěšností prodejů. Těžko vyčíslit, kolik z celkového počtu 190 tisíc návštěvníků zavítalo k našemu stánku, ale rozhodně jsme měli celý den co dělat. Zpestřením pro návštěvníky a zároveň ochranou v horkém dni byly originální sluneční brýle ZETOR :),“ uvádí Hamish Watson, obchodní manažer pro Skotsko.

Návštěvníci veletrhu měli k dispozici prakticky celé produktové portfolio ZETORU: UTILIX HT 55 s nakladačem ZC160c, HORTUS HS 65, MAJOR CL 80 s nakladačem ZL26, MAJOR HS 80, PROXIMA CL 80, PROXIMA HS 120 s nakladačem ZQ4s, FORTERRA CL 140, FORTERRA HD 150 a CRYSTAL HD 170. Právě poslední jmenovaný upoutal pozornost tvůrců z Grassmen TV, známého portálu zveřejňujícího zábavná videa se zemědělskou tematikou. Na video, kde vystupuje ZETOR CRYSTAL HD 170, se můžete podívat na Facebooku.

navrh-bez-nazvu-1

Royal Highland Show prezentuje život na venkově a zaměřuje se také na kulinářské umění a chov hospodářských zvířat. Kromě prezentace techniky jsou tak součástí třeba i přehlídky koňských aktivit, jako jsou skoky nebo těžká práce.

zpět na ZETOR World