ZETOR world

Sezóna výstav úspěšně zahájena!

Sezóna výstav úspěšně zahájena!

Výstavy zemědělské techniky se i tento rok těší velkému zájmu návštěvníků. Pro nás, naše distributory i dealery je to výjimečný čas setkávání se zákazníky. Během těchto akcí si mohou návštěvníci popovídat s našimi zástupci, prohlédnout si vystavované modely nebo si je rovnou koupit. Od začátku roku proběhlo již několik mezinárodních výstav, kde traktory ZETOR nemohly chybět. 

AGROMASH EXPO

První letošní akce se konala v Budapešti, a to ve velkém stylu. Expozice, která zaplnila celou výstavní plochu HungExpo arény, přilákala více než 44 000 návštěvníků. Mezi téměř 300 vystavovateli z 12 zemí nechyběl ani ZETOR. Návštěvníci si mohli již tradičně prohlédnout naše nejprodávanější modely MAJOR, PROXIMA či FORTERRA. Největším lákadlem však byl nový COMPAX CL 26, který byl na této výstavě poprvé představen veřejnosti.

AGROMASH EXPO BudapestAGROTECH Kielce

V polovině března se v polském městě Kielce konala jarní mezinárodní výstava AGROTECH, která se již tradičně zaměřuje na zemědělskou a zahradní techniku, technologie pro chov zvířat nebo nejrůznější zemědělské služby. Letošního 28. ročníku se zúčastnilo 450 vystavovatelů z 15 zemí a téměř 70 000 návštěvníků. Hity stánku ZETOR byly MAJOR CL 80 v unikátním barevném provedení Satin Dark Grey a nejnovější přírůstek ZETOR portfolia – COMPAX CL 26.

Součástí výstavy byla i konference s názvem "Precizně o zemědělství", kde byly hlavními tématy nové technologie pro zemědělství 4.0 a nová zemědělská politika EU. Po celé tři dny se mohli návštěvníci zúčastňovat také různých dalších besed a workshopů. 

AGROTECH KielceMOLDAGROTECH

Mezinárodní veletrh MOLDAGROTECH se tradičně koná dvakrát ročně – na jaře a na podzim. Jarní výstava se letos konala od 16. do 19. března a navštívilo ji více než 12 000 návštěvníků. Více než  100 vystavovatelů zde prezentovalo stroje pro rostlinnou i živočišnou výrobu, nejmodernější technologie a nejnovější trendy v zemědělství. ZETOR vystavoval prostřednictvím svého moldavského distributora AGROTRAC PRIM modelové řady MAJOR, PROXIMA a FORTERRA. Podzimní výstava se bude konat ve druhé polovině října. 

MOLDAGROTECHANIMAL TECH Brno

Výstav se zúčastňujeme nejen v zahraničí, ale i doma. Tentokrát jste nás mohli najít na stánku AGROZET v prostorách brněnského výstaviště, kde se v dubnu konal další úspěšný ročník ANIMAL TECH. Mezi zemědělskou technikou byla vystavovaná i naše ZETOR PROXIMA, která ve své červené barvě zářila mezi ostatními zemědělskými stroji. 

ANIMAL TECH BRNO

Těšíme se na setkání s vámi na dalších letošních výstavách.

Termíny nejbližších akcí:

BATA AGRO: 15.-19.5.2023 – Bulharsko

NAK Field Days and Agricultural Machinery Show: 7.-.8.6.2023 – Maďarsko

zpět na ZETOR World