ZETOR world

Podzimní výstavy s účastí traktorů ZETOR

Podzimní výstavy s účastí traktorů ZETOR

Rozhodnutí o nákupu traktoru většinou předchází analýza modelů dostupných na trhu. Možnost prohlédnout si je na jednom místě, setkat se se zástupci jednotlivých firem nebo podívat se na některé z těchto moderních strojů přímo při práci je jedním z nejlepších způsobů, jak si zákazník může vybrat stroj, který splňuje jeho představy a požadavky. I proto se výstavy a veletrhy, po covidovém útlumu, letos opět těšily zvýšenému zájmu návštěvníků. ZETOR TRACTORS se v letošním roce zúčastnil několika desítek takových akcí a to s hlavním cílem - být co nejblíže svým zákazníkům a předvést jim to nejlepší z aktuálního portfolia. Dnes se podíváme na veletrhy v Chorvatsku a Polsku, které pomalu, ale jistě uzavírají letošní výstavní sezónu.

Gudovac Fair 2022

Podzimní mezinárodní výstava se u města Bjelovar konala na začátku září. Na letošní 29. ročník se na sever Chorvatska přijelo představit přes 500 vystavovatelů z 12 různých zemí. Veletrh byl zaměřený na zemědělství, řemesla a živočišnou výrobu. Součástí programu tak byla například národní přehlídka hospodářských zvířat, rodinných a eko farem či semináře o technologiích v lesnictví nebo o vytápění a obnovitelných zdrojích energie. Výstava trvala celkem 3 dny a za tu dobu se do areálu přišlo podívat přes 30 tisíc lidí.

Značku ZETOR na veletrhu zastupovala společnost IDM Čotić, nový distributor traktorů ZETOR na chorvatském trhu. Všem návštěvníkům a potenciálním zákazníkům byly představeny modely MAJOR CL 80 a PROXIMA CL 100 doplněné také o originální náhradní díly ZETOR ORIGINAL PARTS. Ty jsou vyráběné dle původní dokumentace a jejich kvalita je identická s kvalitou nových výrobků. Díky tomu zajišťují opětovnou dokonalou funkčnost i starších traktorů ZETOR.

IMG-20220909-WA0036

Traktory ZETOR si přišla prohlédnout i chorvatská ministryně zemědělství paní Marija Vučković - na fotce v doprovodu českého velvyslance v Chorvatsku pana Milana Hovorky.

AGRO SHOW Bednary

Po třiadvacáté se letos vystavovatelé a návštěvníci sjeli na letiště u městečka Bednary na východě Polska. Jejich cílem byla jedna z největších mezinárodních zemědělských výstav v Evropě - AGRO SHOW Bednary. Ta se konala od 23. do 25. září a společně se slunečným počasím přinesla opět zajímavý program. Kromě prezentace zemědělské techniky byly pro všechny přítomné připraveny různé demonstrační jízdy strojů, doplněné o odborné semináře, tiskové konference a soutěže.

Účast ZETORU na výstavě zajišťovala naše dceřiná společnost ZETOR Polska Sp.z o.o. Pro návštěvníky bylo připraveno kompletní portfolio užitkových traktorů ZETOR, do kterých mohli zájemci volně nahlížet. Představeny tak byly modely MAJOR CL, CRYSTAL HD, FORTERRA v provedení HSX a HD a nejpopulárnější traktor značky ZETOR - model PROXIMA v konfiguraci HS a CL s čelním nakladačem. Kromě toho měli fanoušci možnost pořídit si suvenýr v našem ZETOR fanshopu.

_DSC3925

„Jsme velice spokojeni s tím, kolik návštěvníků zavítalo na náš stánek a zajímalo se o traktory ZETOR. Věřím, že si celou výstavu užili tak jako my a už se těšíme na další setkání v příštím roce,“ uvedl Robert Szewczyk, marketingový manažer společnosti ZETOR Polska.

Letošního ročníku AGRO SHOW Bednary se účastnilo 641 vystavovatelů, kteří zabrali přes 131 tisíc metrů čtverečních. Mezi zhruba stovkou zahraničních firem, které se v Bednarech prezentovaly, bylo i několik firem z Ukrajiny. Jako výraz podpory a solidarity pro ně organizátoři připravili samostatný národní ukrajinský stánek, který se těšil velkému zájmu, stejně jako celá výstava. Během tří dnů ji navštívilo více než 70 tisíc návštěvníků.

zpět na ZETOR World