Zetor world

Stalo se! | Únor 2019

Stalo se! | Únor 2019

Většina z nás si spojí lamu s vrcholy jihoamerických And. Některým vytanou na mysli vtipné momenty z návštěvy zoologické zahrady, kdy lama poplivala nepozorného návštěvníka. Jistě se shodneme, že pro většinu z nás jde o exotické zvíře, se kterým se denně nesetkáme. Nikoliv však pro rodinu Stadlerových z Dolního Rakouska. Ta v roce 2004 nahradila neperspektivní chov koní lamím a úspěšně své podnikání rozvíjí do dnešních dnů. A to i díky MAJORU HS s čelním nakladačem řady ZL.

Sprechen Sie ZETOR?

Zima, nezima, CRYSTAL HD a další traktory ZETOR se představily německému a švýcarskému publiku při listopadové a prosincové Road Show. Farmáři si mohli stroje osahat, prohlédnout, vyzkoušet a blíže se s nimi seznámit. Co myslíte, kolik si jich pořídlo traktor ZETOR pod stromeček?

20190221_SRN

Nejsme lamy, ale LAMMU jsme si nenechali ujít

Značka ZETOR se zúčastnila počátkem ledna nejvýznamnější britské zemědělské výstavy LAMMA 2019. Tradičně venkovní akce se letos konala na krytém výstavišti NEC v Birminghamu a dorazilo na ni 40 tisíc návštěvníků. Tisíce z nich pak zavítaly na stánek ZETORU, wow!

20190221_LAMMA

Do Budapešti na traktory

Někdo cestuje do Budapešti za termálními prameny, zemědělci však vědí, že maďarské hlavní město se koncem ledna stává centrem zemědělského světa. Koná se zde výstava AgromashEXPO, které se pravidelně účastní až 350 vystavovatelů, a ZETOR u toho již tradičně byl také.

20190221_AgromashEXPO

I za velkou louží je ZETORY vidět

NFMS, čtyři písmena, která zná každý americký farmář. Že Vám nic neříkají? Je to zkratka veletrhu National Farm Machinery Show, který se koná v polovině února v Kentucky. Jde o jednu z nejprestižnějších akcí na americkém kontinentě, kterou každý rok navštíví přes 300 tisíc lidí. ZETOR se akce hrdě účastní nepřetržitě již 15 let.

20190221_USA

Tip na výlet, co se neodmítá

Všichni příznivci zemědělství a traktorů si nyní vyndejte své diáře a tučně si poznamenejte termín 26.–30. 3. 2019. V té době se koná v Nitře veletrh Agrosalon a ZETOR bude u toho. Najdete nás v pavilonu M3 a přivezeme vše, co Vás zajímá: CRYSTALA HD, UTILIXE CL, MAJORA v novém designu a další. Všichni jste k našemu stánku srdečně zváni.

20190221_AGROSALON

Webová prezentace ZETORU oceněna

Webové stránky zetor.cz obhájily v prestižní soutěži WebTOP100 již potřetí za sebou  prvenství v kategorii Průmysl. Náš web jde s dobou, je moderní, přehledný, responzivní a přináší obsah, který láká. Stejně jako naše traktory.

20190221_WebTOP100

zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací