Zetor world

ZETOR obhájil vítězství za nejlepší firemní web v kategorii auto – moto soutěže WebTop100

ZETOR obhájil vítězství za nejlepší firemní web v kategorii auto – moto soutěže WebTop100

O tom, že ZETOR funguje i v online světě, jasně svědčí vítězství, které se svým webem zetor.cz ve čtvrtek získal v prestižní soutěži WebTop100 v kategorii Firemní web v oblasti auto – moto, a to již potřetí v řadě. Druhé místo si pak vysloužil v kategorii mobilní řešení.

Na webu porotci nejvíce oceňují User Experience, která spočívá v přehledném uživatelském rozhraní. Atraktivní je dle porotců rovněž grafika, která přispívá k lehčí orientaci uživatele a zároveň z ní jasně vyplývá zaměření webu. Vítězství si vysloužil i díky své obsahové stránce, která je od letošního roku bohatší o informační kanál ZETOR WORLD. Právě obsah, grafická stránka a funkcionalita patří také mezi silné stránky mobilního řešení webu.

Web www.zetor.cz prošel v roce 2016 kompletním redesignem. S větším ohledem se zaměřuje na koncové zákazníky a zjednodušuje jim orientaci na stránkách. Kromě většího množství informací o produktech nabízí i rozsáhlejší mediální obsah včetně informačního kanálu ZETOR WORLD a je optimalizovaný pro mobilní zařízení. Už v předešlých letech se ZETORU podařilo zvítězit v různých kategoriích a před třemi lety za tento web získal dokonce cenu absolutního vítěze. WebTop100 je největší soutěž v digitálním marketingu v ČR, která firmám umožňuje získat důležité srovnání s konkurencí v oboru a podrobný rozbor webu s doporučeními od předních odborníků z oblasti digitálního marketingu.

20181129_WebTOP100 1

zpět na Zetor World