ZETOR world

Stalo se! Listopad

Stalo se! Listopad

Pojďte se s námi podívat, co vše se v uplynulých týdnech odehrálo v ZETOR světě.

ZETOR v hlavní roli na veletrhu AGROEXPO

Traktory ZETOR se na Ukrajině těší velké oblibě, proto nemohly chybět na veletrhu AGROEXPO. Mezi 585 stánky si ten zetorácký našlo více než dva tisíce návštěvníků z celkových 40 000. Na veletrhu je prezentovala společnost AgroExpo, která je zástupcem i dalších značek, ale vzhledem k potenciálu ZETORU na ukrajinském trhu měla právě naše značka u stánku největší zastoupení. Návštěvníkům se představily zástupci modelových řad MAJOR, PROXIMA a FORTERRA. V provozu se pak ukázala FORTERRA 135 s diskovou bránou ukrajinské výroby.

IMG_20190925_121703

Bourání stereotypů v Moldavsku

V Moldavsku byla značka ZETOR původně známá díky motorům, které v 70. a 80. letech poháněly čerpadla na vodu Sigma. Nyní však úspěšně posiluje své postavení svými hlavními produkty – traktory. Pravidelně se také účastní veletrhu MOLDAGROTECH konaném na jaře a na podzim. Na jaře dokonce model ZETOR HORTUS získal na veletrhu druhé místo v kategorii traktorů. V říjnovém termínu se 20 000 návštěvníkům prezentovaly traktory FORTERRA a PROXIMA .

IMG_20191016_100025

Strašidla v ZETOR GALLERY

Poslední říjnový večer ovládly ZETOR GALLERY pohádkové bytosti a strašidla. Červená Karkulka, čarodějnice a víla tu uvítaly na 200 dospělých návštěvníků a zhruba stejný počet dětí. Ty si užily kouzelný večer při výrobě papírových dýní, duchů, netopýrů, strašidelných masek i při pohádkovém kvízu. Do halloweenského hávu se zahalila celá ZETOR GALLERY. Traktory sledovaly mumraj nalepenýma očima a nechyběly ani dýně a umělé pavučiny.

P1090944

Kalendáře na rok 2020 v nabídce e-shopu

Už máte koupený kalendář na příští rok? Právě nyní můžete objednávat na našem e-shopu kalendáře ZETOR, které jsou letos nově společným unikátním projektem ZETORU a fanoušků a zákazníků značky. Tvorbě kalendáře předcházela fotografická soutěž, při které dorazily stovky fotografií, z nichž se nakonec 54 využilo na titulní stranu kalendáře. Fotografie přímo v kalendáři zobrazují traktory při jejich běžném provozu a většina z nich vznikala u zákazníků v České republice a na Slovensku. Absolutního vítěze soutěže naleznete u měsíce října. Stala se jím fotografie traktoru ZETOR FORTERRA 130 HD od paní Moniky Musilové z Hanácké zemědělské společnosti Jevíčko, konkrétně ze střediska živočišné výroby v obci Biskupice u Jevíčka.

kalendář

ZETOR ve světlech reflektorů

Na přelomu října a listopadu se traktory ZETOR objevily hned ve dvou pořadech. Práci s nimi si vyzkoušeli moderátoři Těžké dřiny na Prima COOL. Model ZETOR CRYSTAL HD 170 si zase vybral slovenský influencer Rasťo Chvála pro svůj kanál GARAZ.TV, kde obvykle testuje automobily. ZETOR byl pro něj podle jeho slov návratem do dětství.