Utilix HT

Utilix

Síla

Díky optimálnímu skloubení hmotnosti traktoru a síly motoru dosahují modely Utilix výborných výkonů za všech podmínek a při širokém spektru využití.

Odolnost

Traktory Zetor Utilix disponují robustní a odolnou konstrukcí a jsou tak maximálně spolehlivé při jakékoliv pracovní činnosti.

Efektivita

Kombinace jednoduchého a komfortního ovládání a vysoké manévrovatelnosti dělá z traktorů Utilix ideální pracovní stroje pro práci s čelními nakladači a dalšími agregacemi.

Traktory řady Utilix

Nový Zetor Utilix představuje víceúčelový traktor vhodný zejména pro práci v komunálních službách, v zahradnictvích, na malých farmách a pro mnoho dalších účelů.

motor

Osvědčený s nízkou spotřebou

Zetor Utilix HT je nabízen se dvěma výkony motoru - 43 nebo 49 koňských sil. Čtyřválcový, kapalinou chlazený vznětový motor plní nejnovější emisní předpisy a minimalizuje tak vliv na životní prostředí či zdraví uživatelů.

Zetor utilix motor
převodovka

Vysoký komfort a dlouhá životnost

Zetor Utilix disponuje plně automatickou hydrostatickou převodovkou. Rychlost je tak ovládána dvěma pedály (vpřed a vzad) bez nutnosti mechanického řazení. Řidič navíc může manuálně volit mezi 3 jízdními rozsahy. Toto řešení přináší velice komfortní a jednoduché ovládání stroje.

Zetor utilix převodovka
hydraulika

Spolehlivé ovládání ve všech směrech

Zvedací síla tříbodového závěsu dosahuje hodnoty 1500 kg. Hydraulika umožňuje práci s širokou škálou nářadí, v libovolné pracovní výšce.

Zetor utilix hydraulika
kabina

Pohodlí pro řidiče

V prostorné kabině jsou všechny ovládací prvky ergonomicky rozmístěny tak, aby k nim obsluha měla snadný přístup. Pohodlné sedadlo a klimatizace již v základní výbavě přispívají k pohodlí řidiče.
Ovládací panel s tlačítky pro pracovní světla a stěrače je umístěn na pravém sloupku tak, aby všechna tlačítka byla v pohodlném dosahu řidiče. Dobře čitelná přístrojová deska zobrazuje základní provozní údaje, jako jsou otáčky motoru, teplota, množství paliva, hodiny, zapnutí PTO atd. Pro snadnější ovládání čelního nakladače, přípojných strojů a nářadí je traktor vybaven praktickým joystickem.

Zetor utilix Kabina

Líbí se Vám tento traktor?
Kontaktujte svého nejbližšího prodejce

Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací