Zetor world

Stalo se! | Červen 2019

Stalo se! | Červen 2019

Pojďte se s námi podívat, co vše se v uplynulých týdnech odehrálo v ZETOR světě.

ZETOR u slovenských sousedů
Na Slovensko je to z Brna, co by kamenem dohodil, a tak ZETOR nemohl začátkem června chybět na největším slovenském veletrhu zemědělské techniky „Celoslovenské dni pol’a“. Představil zde kompletní produktovou řadu včetně CRYSTALU HD oceněného v loňském roce cenou Zlatý klas na veletrhu Země živitelka. Traktory doprovodil unikátní ZETOR showtruck.
 
P1060099
 
ZETOR na veletrhu Agra
Koncem dubna se ukázal v jiné sousední zemi model ZETOR MAJOR v novém designu. Na veletrhu Agra se představil zejména obyvatelům spolkových zemí Durynsko, Sasko, Sasko-Anhaltsko a Braniborsko, které jsou pro ZETOR jedním z největších německých trhů. Stánek ZETORU navštívilo denně více než 400 zájemců.
 
IMG-20190502-WA0003
 
Traktorová rallye
Dovedete si představit, že místo závodních aut uvidíte na trati traktory? Právě to se dělo první červnovou neděli v ruském Rostovském regionu, kde se na trati utkalo 33 traktoristů a zemědělců z širokého okolí. Ze strojů vytáhli rychlost 100 km/h, která pro ně rozhodně není typická a nevyužívá se při práci ani při přejezdech po silnici. Vítěz rallye si odvezl opravdu velkolepou cenu, a to zbrusu nový traktor Ant-Zetor 4135F! Stroje jsou kompletovány ze sad traktorů FORTERRA, které ZETOR dodává společnosti Kovrov Electro Mechanical Plant (KEMP). Video níže je z ročníku 2018.
 

Víc než tisíc návštěvníků

Velké oblibě se ZETOR těší na Ukrajině, proto se zde začátkem června představil na veletrhu Agro 2019. Z 83 tisíc návštěvníků si mezi 1 308 vystavovateli našlo stánek ZETORU více než  tisíc zájemců. Pro ně byla připravena akce na traktory ZETOR PROXIMA 110 či prezentace modelu ZETOR FORTERRA 150.
 
agro2019
 
Do práce s celou rodinkou
Prezentace ZETORU na oborových veletrzích je důležitá, neméně ale dbáme také na dění ve firmě. I proto jsme v červnu uspořádali v areálu společnosti pro všechny zaměstnance Family Day. Rodinní příslušníci zaměstnanců se podívali do výroby či se svezli v traktorech. Doprovodný program myslel na zábavu i na zdraví. Děti se vyřádily na skákacím hradu a v pirátské prolézačce, soutěžily v různých disciplínách a odcházely s obličeji pomalovanými zdobnými ornamenty. Kromě toho byl všem k dispozici také stánek pro měření tělesného tuku.
 
P1060456
zpět na Zetor World