Zetor world

ZETOR CRYSTAL dominoval na veletrhu Maamess v Estonsku

ZETOR CRYSTAL dominoval na veletrhu Maamess v Estonsku

Nový ZETOR CRYSTAL HD 170 oslnil na konci dubna příznivce zemědělské techniky na největším estonském venkovském veletrhu Maamess ve městě Tartu. Zařadil se mezi 14 oficiálních vrcholů výstavy a byl o něj velký zájem ze strany návštěvníků i médií.

„O účasti traktorů ZETOR na výstavě Maamess jsme vůbec nepochybovali. Každoročně zde ZETOR získává své příznivce novinkami a inovacemi a letos tomu zkrátka nemohlo být jinak. Na modelu CRYSTAL HD 170 je unikátní právě jeho nová převodovka ECO40, která výrazně snižuje provozní výdaje. Určitě i proto bylo u našeho stánku neustále mnoho návštěvníků,“ uvádí Arles Kangus, výkonný ředitel firmy Specagra OÜ, oficiálního prodejce traktorů ZETOR. 

Na více než 44 tisíc návštěvníků čekalo na ploše 70 000 m2 venkovního a 6 500 m2 vnitřního prostoru celkem 470 vystavovatelů. Kromě prodejní prezentace produktů se zde konala také mezinárodní dřevorubecká soutěž Kevadkarikas 2019  či volba nejlepšího mladého býčka na maso a aukce zvířat. Význam veletrhu dokládá i skutečnost, že sem zavítali nejen domácí návštěvníci, ale také návštěvníci z Lotyšska, Litvy, Polska, Německa, Švédska či Finska.

U stánku ZETOR, pro který bylo vyčleněno 500 m2, se kromě modelu CRYSTAL HD 170 seznámili návštěvníci také s modely PROXIMA HS 100, PROXIMA CL 100, FORTERRA HSX 100 a MAJOR HS 100.

zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací