ZETOR world

Traktory ZETOR na jarních cestách po Evropě - pokračování

Traktory ZETOR na jarních cestách po Evropě - pokračování

V předchozím článku jsme Vám přinesli výběr nejzajímavějších akcí, kterých se traktory ZETOR zúčastnily v posledních týdnech. V tomto pokračování se podíváme na další akce, kde byly legendární červené traktory k vidění. I na těchto výstavách se prezentace ZETORU neobešla bez participace našich dealerů, distributorů a partnerů, kterým tímto děkujeme za jejich práci.

Veletrh Agra Lipsko

50 tisíc návštěvníků, 681 vystavovatelů z 16 zemí světa, 850 zvířat a k tomu 5 traktorů ZETOR. Tak by se dal v číslech shrnout veletrh Agra, který se konal na konci dubna v Lipsku. Jedna z největších a nejdůležitějších zemědělských výstav ve středním a východním Německu se konala po delší pauze způsobenou koronavirovou pandemií. Po dvou letech online kontaktu tak bylo setkání se zákazníky pro všechny příjemné a hlavně přínosné.

Prezentaci na výstavě zajišťovala dceřiná společnost ZETOR Deutschland GmbH. „Návštěvníci si mohli prohlédnout kompletní portfolio užitkových traktorů s výkonem od 80 do 170 koní. Konkrétně se jednalo o modely MAJOR CL, PROXIMA CL 100 a HS 120, FORTERRA HSX 140 a náš nejvýkonnější traktor – CRYSTAL HD. Ohlasy na vystavované modely i na celkovou prezentaci byly příznivé, což je dáno také dobrým jménem, které si ZETOR v Německu stále drží,“ uvedla Irena Uschkereit, zástupce ZETORU Deutschland.

20220423_103528

Červené traktory se u našich západních sousedů představí znovu druhý červencový víkend na severu Německa u obce Tarmstedt. Na místní výstavu pod širým nebem každoročně zavítá více než 100 tisíc fanoušků zemědělské techniky. Začátkem září pak ZETOR zakončí letní sezónu v Německu na zemědělském veletrhu Rottalschau v Bavorsku.

Ve skandinávských lesích

Z Německa zamířily traktory ZETOR na sever Evropy. Ve švédském městě Emmaboda se od 6. do 7. května konal veletrh Skog & Traktor. Ten na místním letišti pořádají od roku 2012 a jedná se o největší výstavu v jihovýchodním Švédsku se zaměřením na lesnictví a zemědělství.  Díky velkým asfaltovým a travnatým plochám s přilehlým lesem nabízí výstava ideální příležitost, jak předvést techniku při práci. Kromě moderních strojů se na veletrhu konala také přehlídka veteránů doplněná soutěží o toho nejhezčího z nich.

Skogtraktor2

ZETOR byl na výstavě zastoupen společností HCP, která je distributorem pro celou oblast Skandinávie.  Její zástupci se po celou dobu akce aktivně věnovali příchozím návštěvníkům, kterých nakonec dorazilo kolem 5 tisíc. Z aktuálního portfolia značky ZETOR si mohli prohlédnout modely PROXIMA CL 100 a PROXIMA HS 100. Hned několik odborných konzultací skončilo vážným zájmem o koupi traktoru, takže z obchodního hlediska byla prezentace ZETORU velmi úspěšná.

zpět na ZETOR World