ZETOR world

Traktory ZETOR na prvních výstavách tohoto roku

Traktory ZETOR na prvních výstavách tohoto roku

Rok 2022 je v plném proudu a s příchodem jara se také pomalu rozjíždí výstavní sezóna. Poté, co poslední dva roky byly citelně ovlivněny pandemickou situací, letos věříme, že se budeme moci se zákazníky a fanoušky značky ZETOR potkat na co největším možném počtu akcí. Zatímco velké jarní a letní veletrhy nás teprve čekají, traktory značky ZETOR již bylo možné vidět na několika zahraničních výstavách.

Na začátku roku v Budapešti

Na úvod roku 2022 se společnost ZETOR TRACTORS prezentovala v Maďarsku. Prvním veletrhem byl AgromashExpo v Budapešti. Ten probíhal od 26. do 29. ledna a ZETOR zde byl zastoupen společností Zetor-Vas kft, jedním z dealerů pro maďarský trh. Výstava se konala po roční pauze způsobené pandemií koronaviru. I letošní rok byl ještě částečně ovlivněn ochrannými opatřeními. Přesto se na výstavu sjelo 200 vystavovatelů a cestu na ni si našlo skoro 20 000 návštěvníků. Ti měli možnost vidět zástupce modelových řad MAJOR, PROXIMA a FORTERRA. I díky pečlivé přípravě a profesionální prezentaci byl veletrh pro značku ZETOR velmi úspěšný.

20220126_110113

V Kyjevě jen týden před invazí

Od 15. do 17. února se ZETOR zúčastnil mezinárodního veletrhu Grain Tech Expo na Ukrajině. ZETOR zde byl zastoupen společností Agro-Temp, která je výhradním distributorem pro Ukrajinu. Veletrh je mezi vystavovateli tradičně populární díky bohatému doprovodnému programu, který obsahuje mnoho konferencí, přednášek, seminářů a workshopů. Díky perfektní organizaci a modernímu prostředí je to ideální místo pro navázání nových obchodních vztahů a získání aktuálních informací z trhu.

Celkově veletrh navštívilo více než 10 tisíc návštěvníků. Ti si měli možnost prohlédnout modely PROXIMA PLUS 110, PROXIMA POWER 120 a FORTERRA 135. Obchodní zástupci našeho distributora poskytli více než 200 odborných konzultací potenciálním zákazníkům a přímo na místě uzavřeli několik smluv na dodávky traktorů ZETOR. S dalšími zákazníky pak měli předjednány další objednávky.

IMG_7871

Výstava se konala na Ukrajině v době, kdy si asi nikdo z nás neuměl představit, co se za pár dní v této zemi bude dít. S našim obchodním partnerem jsme byli v tomto období v pravidelném kontaktu a měli jsme od něho zprávy, že všechno je v pořádku. To se bohužel velmi rychle změnilo jen týden po výstavě. Současný vývoj situace sledujeme s velkými obavami. Společně s našimi zaměstnanci jsme uspořádali sbírku na pomoc obětem tohoto vojenského konfliktu a doufáme v brzké nastolení míru na Ukrajině.

zpět na ZETOR World