Zetor world

ZETOR předvede na Celoslovenských dnech poľa celou svou produktovou řadu

ZETOR předvede na Celoslovenských dnech poľa celou svou produktovou řadu

Srdečně zveme všechny příznivce zemědělské techniky na 8. ročník Celoslovenských dnů poľa konaných 4. a 5. června v Dvoroch nad Žitavou. ZETOR na největším slovenském veletrhu zemědělské techniky představí kompletní produktovou řadu včetně oceňovaného CRYSTALU HD.

Návštěvníci se mohou těšit na přehlídky traktorů se stroji na zpracování půdy. ZETOR se do této přehlídky zapojí v obou dnech, a to s traktory ZETOR CRYSTAL se secím strojem PÖTTINGER TERRASEM C9 a s mulčovacími diskovými bránami SMS a ZETOR FORTERRA s radličkovým podmítačem PÖTTINGER Synkro 2050.

Kromě společných aktivit bude ZETOR po celou dobu k vidění na ploše A2 vedle dealerů Agrozet a AGRA. Návštěvníci si budou moct prohlédnout a vyzkoušet CRYSTAL HD oceněný v loňském roce na veletrhu Země živitelka cenou Zlatý klas i zbytek portfolia: UTILIX HT, HORTUS HS, MAJOR CL v novém designu, PROXIMU HS, FORTERRU HSX a CRYSTAL HD. Spolu s traktory přijede ZETOR s unikátním showtruckem.

Veletrh láká k návštěvě i svým bohatým programem. Návštěvníci uvidí ukázky orby s historickými traktory, přehlídku polních pokusů i přehlídku hospodářských zvířat. Nebude chybět soutěž v orbě koňských dvojspřeží ani bohatá tombola.

zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací