Zetor world

Den plný zábavy pro zaměstnance a jejich rodiny

Den plný zábavy pro zaměstnance a jejich rodiny

Druhá červnová sobota patřila v ZETORU zaměstnancům a jejich rodinám. V areálu společnosti se uskutečnil každoroční Family Day zahrnující bohatý program pro děti i dospělé. Letos se nesl v pirátském duchu.

Pohodové odpoledne nabízelo aktivity pro malé i velké. Kromě prohlídky montáže traktorů ve výrobní hale se v traktoru mohli všichni také svézt. Nezahálel ani doprovodný program. Na děti čekal skákací hrad, pirátská prolézačka, stanoviště se soutěžními úkoly, pískování a malování na obličej. Kromě zábavy myslela společnost také na zdraví svých zaměstnanců a jejich blízkých a zajistila zde stánek s měřením tělesného tuku. Na akci nechybělo ani dobré jídlo a pití.

„Pro zaměstnance připravujeme různé nepracovní akce pravidelně. Chceme, aby se lidé mezi sebou poznali i v méně formální atmosféře než jen při řešení pracovních záležitostí,“ říká Petra Suchánková z personálního oddělení společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Každoroční zavedenou tradicí je samozřejmě vánoční večírek či různé sportovní aktivity jako beachvolejbal, bruslení, badminton či basketbal.

Tagy
zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací