ZETOR world

ZETORÁCKÉ 5+1 | Červen 2018

ZETORÁCKÉ 5+1 | Červen 2018

  1. Model PROXIMA se jmenuje stejně jako nejbližší hvězda naší sluneční soustavy – Proxima Centauri. A tak jako jasně září hvězda na nebi, září i traktory PROXIMA, které si u svých zákazníků udržují stále svou oblibu a patří mezi nejprodávanější stroje značky.

    1
  2. Poznáte traktory ZETOR i poslepu? Seznamte se s FORTERROU HD 150, kterou upravili nadšenci z Dánska pro potřebu závodů Tractor Pulling Show. Tým, který si říká Polar Herkules, se strojem zdolává jednu výzvu za druhou, a i když ekologie dostává na frak, je to úchvatná podívaná, přesvědčte se sami (klikněte na obrázek): 2
  3. ZETOR dobývá i hudební svět! V českých zemích zlidověla píseň Visacího zámku „Traktor“, ale příznivce má značka i ve Skandinávii, kde skupina Too Far Gone vydala album Zetor´n. Úvodní píseň alba o držáku traktoru ZETOR si můžete poslechnout zde (klikněte na obrázek):

3

  1. ZETOR GALLERY oslaví letos své 5. narozeniny, byla otevřena 13. 6. 2013. Už jste netradiční prostor, kde se setkává historie traktorů se současností a budoucností, navštívili? Pro shlédnutí videa klikněte na obrázek: 

4

  1. Co má společného světoznámý hit Despacito a ZETOR? To pochopíte, pokud shlédnete video, které připravili nadšenci ZETORU z Balkánu. Varujeme, že melodie je chytlavá a nejde ji dostat z hlavy. Pokud to chcete risknout, pusťte si video tady:

5

+

  1. Co vše se dá dělat s traktorem? Samozřejmě všechny napadnou zemědělské práce. Ale co třeba traktor ZETOR jako závodník? Pan Jakub G. na Traktoriádě Žebnice předvedl ohromující řidičské schopnosti a dokázal, že se ZETOREM, se dá dělat opravdu cokoliv, podívejte se zde: https://www.facebook.com/Extreme/videos/655137318161355/
zpět na ZETOR World