Zetor world

Výstava současných i historických traktorů ZETOR

Výstava současných i historických traktorů ZETOR

Desátý ročník výstavy „Historické traktory – stabilní motory – zemědělské stroje“ proběhne už tuto sobotu. Traktory ZETOR, současné i ty historické se předvedou fanouškům v areálu společnosti N&N Košátky, která funguje také jako autorizovaný prodejce traktorů ZETOR.

Kropáčova Vrutice se v sobotu 8. září od 9:00 do 17:00 hodin promění v centrum různých strojů. A to doslova, předvede se zde přes 280 exponátů. Těšit se můžete na současné portfolio značky ZETOR s novinkami jako je CRYSTAL HD 170 a MAJOR v novém designu, více než 100 historických traktorů a 150 zemědělských strojů, nebudou chybět ani historická auta, motorky, stabilní motory nebo zemědělské nářadí.

img-1161

„Letos se koná už desátý ročník, opět pod vedením naší firmy a samozřejmě s pomocí všech našich zaměstnanců, moc všem tímto děkuji. Jsme rádi, že zájem o akci a traktory je pořád velký, snad i proto, že na akci spojujeme stroje staré i nové. Navíc se snažíme program akce rok od roku zlepšovat, a hlavně přizpůsobit všem, malým i velkým návštěvníkům,“ dodává k akci Aleš Nezbeda, majitel firmy N&N Košátky.

K vidění bude také nejnovější přírůstek do rodiny značky ZETOR, traktor CRYSTAL HD 170 se 6válcovým motorem, převodovkou 40 eco a přední odpruženou nápravou, který byl představen na agrosalónu Země Živitelka v letos v srpnu. Chybět nebude ani MAJOR v novém designu a traktory napříč portfoliem značky ZETOR.

crystal-3

Pro návštěvníky je připravený bohatý doprovodný program. O půl dvanácté dopoledne vystoupí Železný Zekon a ve 14:30 se uskuteční spanilá jízda majitelů historických traktorů, jejíž trasa povede mezi obcemi Kropáčova Vrutice a Střížovice. Děti si můžou zasoutěžit na šlapacích traktůrkách, namalovat si traktor a mnoho určitě potěší velké pískoviště. Dospělí, kteří vlastní řidičské oprávnění skupiny B se mohou také projet s historickým traktorem.

 V rámci akce bude probíhat také prodej reklamních předmětů ZETOR a hraček pro děti. Chybět samozřejmě nebude občerstvení. Navíc pro ty, kteří se vydají na tuto výstavu vlakem, bude na vlakové zastávce Kropáčova Vrutice v 10:56 a 12:56 připraven historický autobus ŠL 11, který návštěvník doveze přímo na výstavu.

zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací