ZETOR world

Navštivte nás na Celoslovenských dnech pole

Navštivte nás na Celoslovenských dnech pole

Poprvé v tomto roce se traktory ZETOR vydají na Slovensko. První zastávkou bude zemědělská výstava „Celoslovenské dni poľa“. Její 11. ročník se letos koná u obce Dolná Krupá v okrese Trnava od 7. do 8. června a my doufáme, že se zde potkáme s co nejvíce fanoušky a zákazníky značky ZETOR!

ZETOR na výstavě představí kompletní portfolio užitkových traktorů o výkonu od 80 do 170 koní. Budete si tedy moci zblízka prohlédnout modely MAJOR, PROXIMA, FORTERRA a CRYSTAL, které budou k vidění nejen u stánku společnosti ZETOR TRACTORS, ale také u stánků našich obchodních partnerů - společností AGRA, s.r.o. a MANNET, s.r.o. Speciálním bonusem pro všechny návštěvníky bude účast nové modernizované PROXIMY, která byla poprvé představena veřejnosti v polovině března tohoto roku. Více informací o inovované PROXIMĚ naleznete zde.

Celoslovenská přehlídka a výstava odrůd, ochrany a výživy rostlin, zemědělské techniky a hospodářských zvířat se koná pod záštitou ministra zemědělství a rozvoje venkova SR Samuela Vlčana. Těšit se můžete také na zajímavý doprovodný program, který zahrnuje odborný seminář zaměřený na technologii pásového obrábění půdy (Strip – Till), tradiční ukázky prací historické techniky, soutěž v orbě koňským spřežením nebo prezentaci slovenských regionálních potravin. Na závěr každého dne nebude chybět oblíbená tombola, kde můžete vyhrát zajímavé ceny.

Budeme se na Vás těšit příští týden v úterý a ve středu od 9 do 16 hodin.

zpět na ZETOR World