ZETOR world

Kde jsme byli vidět. Zářijové a říjnové předváděcí akce a výstavy

Kde jsme byli vidět. Zářijové a říjnové předváděcí akce a výstavy

ZETOR opět provětral svoje traktory na veřejnosti a my Vám přinášíme bohatou fotogalerii a stručné info, kde všude se během září a října stroje předvedly. Vysoká návštěvnost nás přesvědčila, že se fanoušci a zákazníci již nemohli dočkat, až si traktory opět takzvaně osahají.

Výstava AGROEXPO 2021 na Ukrajině

Na přelomu měsíce září a října se společnost Agro-Temp, autorizovaný prodejce zemědělské techniky značky ZETOR, zúčastnila největší zemědělské výstavy na Ukrajině "AGROEXPO-2021". Pozornost návštěvníků upoutal především ZETOR CRYSTAL 170 HD, nejsilnější traktor z portfolia značky. Měl svoje vlastní zázemí, pódium a brandwall, a díky tomu působil skutečně velkolepě. Kromě této vlajkové lodi byly na stánku k vidění také např. traktory PROXIMA Plus 110, PROXIMA Power 120, FORTERRA 135, FORTERRA 150 HD nebo UTILIX 45. Díky zastoupení různých výkonových řad se zákazníci mohli přesvědčit o rozdílech mezi jednotlivými modely. Výstava byla úspěšná také po obchodní stránce, čemuž napomohlo mimo jiné i precizní proškolení prodejců, kteří tak mohli poskytnout stoprocentní poradenství případným zájemcům, ale i obecné informace všem návštěvníkům akce. Diskrétní podmínky obchodních jednání zajistilo komfortní zázemí zasedacích místností.

AgroExpo_1097

ZETOR Demo Show v Nizozemsku

Během prvních tří zářijových dní se pod záštitou společnosti ZETRAC B.V., což je náš dlouholetý obchodní zástupce v Nizozemsku, konala zemědělská předváděcí akce. Událost tohoto typu se zde uskutečnila po rok a půl dlouhé odmlce a probíhala převážně venku. Veřejnost se tak mohla poprvé seznámit s produktovými novinkami značky ZETOR za poslední dva roky. K vidění byly modely z řad MAJOR, PROXIMA, FORTERRA i CRYSTAL. Akce přilákala přibližně deset tisíc návštěvníků! Ti hodnotili produktové portfolio značky ZETOR pozitivně a mnozí uvedli, že na ně zapůsobily kroky, které společnost Zetor v posledních letech učinila. Mimo jiné byli nadšeni moderním designem, pohodlnou a prostornou kabinou a stejně tak i dalšími parametry po technické stránce. Tato pozitivní odezva návštěvníků nás skutečně těší. Zástupci firmy ZETRAC B.V. hodnotí akci velmi kladně a jak sami říkají, bylo již na čase předvést zákazníkům, co nového jim ZETOR může nabídnout.

Zetrac (6)

Den Zemědělce v Kámeni

Celostátní výstava a předvádění zemědělské techniky známé jako Den Zemědělce proběhly v polovině září v Kámeni a ZETOR zde se svými traktory nemohl chybět. Slavnostní zahájení této dvoudenní akce proběhlo 15. září na letišti a její součástí byla letos i předváděčka profesionálních strojů Dne zahradní a komunální techniky. ZETOR na Dni Zemědělce předvedl modely napříč výkonovým rozpětím 80–170 koní z řad MAJOR, PROXIMA, FORTERRA i CRYSTAL a seznámil návštěvníky akce s jejich silnými stránkami. Součástí programu byla mimo jiné i sklizeň silážní kukuřice, brambor a pícnin a také představení hybridů kukuřice. Vystavovalo zde celkem 141 společností a návštěvnost se vyšplhala až k deseti tisícům účastníků. Už teď se těšíme na další ročník výstavy a věříme, že se opět potkáme s našimi zákazníky a všemi příznivci značky ZETOR.

Kamen_1151

zpět na ZETOR World