ZETOR world

Stalo se! | Září 2018

Stalo se! | Září 2018

Pojďte se s námi podívat, co vše se v uplynulých týdnech odehrálo v ZETOR světě.

ZETOR TRACTOR SHOW se rozjela v Pobaltí

V červnu zavítala ZETOR TRACTOR SHOW do Pobaltí. Traktory ZETOR se během tří zastávek předvedly v Lotyšsku a Estonsku. Návštěvníci si mohli traktory vyzkoušet a sledovat je také při práci s agregacemi v tzv. zeleném programu (sekání a obracení trávy, balíkování a jejich převážení). Během lotyšské zastávky se v rámci doprovodného programu konala také soutěž v tractor pullingu, v Estonsku zase proběhl rychlostní závod s čelními nakladači. Více o zastávkách ZETOR TRACTORS SHOW najdete zde.

Se starým ZETOR do Švédska

Martin Havelka se svou zrenovovanou Z25 brázdí evropské silnice. Začátkem srpna se tentokrát vrátil do Česka po třech týdnech ze Švédska, najel více než 3 tisíce kilometrů na téměř sedmdesátiletém stroji. Do Švédska se vydal přes Česko, Polsko a přístav Swinoujsce, s průměrnou rychlostí 33 km/h, spotřebou 12 l/100 km, dobrou náladou a krásný opálením (nezapršelo a bylo opravdu horko) dojel až na ostrov Orust vzdálený 100 km od Göteborgu. Více informací, najdete zde.

20180816_NEWS_Havelka

ZETOR v americkém Kentucky

Traktory ZETOR ukázaly, co všechno umí během Českých farmářských dnů v USA. Modely MAJOR a FORTERRA si v Kentucky mohli účastníci vyzkoušet během akce podporované Českou ambasádou ve Washingtonu. Akce nebyla jen o nablýskaných traktorech, ale traktory se prezentovaly při práci v terénu při obdělávání půdy nebo při setí.Detailnější informace najdete tady.

20180816_NEWS_USA

Nový přírůstek v ZETOR GALLERY

Studenti 1.-3. ročníku Střední odborné školy v Novém městě na Moravě během výuky zrenovovali ZETOR 6520. Přesvědčit se o jejich šikovnosti můžete v ZETOR GALLERY. Fotky z předávání traktoru najdete tady.

20180816_NEWS_ZG

Traktory ZETOR hýří barvami

ZETOR POLSKA originálně ocenila své dealery, kteří letos na přelomu jara a léta pokořily hranice svých prodejů. Firma Interwax obdržela stříbrnou FORTERRU HSX 140 za jubilejní tisící prodej traktoru ZETOR. Bílou FORTERROU HSX 130 byla odměněna společnost AGROMASZ, která za 20 let spolupráce prodala 1300 traktorů. Společnost Kunert Sp. Jawna od roku 1996 prodala 1500 traktorů ZETOR a získala tak FORTERRU v matně šedé barvě. A za překonání dvou tisíců prodaných kusů putovala černá FORTERRA HSX 140 do firmy ROLMECH Sp. z o.o. Více o barevných traktorech zde.

20180816_NEWS_Polský černý stroj

ZETOR France na nové adrese

ZETOR France nyní najdete nově ve francouzském Val de Moder. Společnost se přestěhovala do nových zrekonstruovaných prostor a zvyšuje tak komfort svých služeb. Nová adresa je 44 rus d’Engwiller, La Walck, Val De Moder. Změnily se i kontaktní údaje společnosti ZETOR France, všechny aktualizované údaje najdete na webových stránkách www.zetor.fr. E-mailové kontakty na zaměstnance zůstávají stejné.

20180816_NEWS_FRA

Výstava traktorů na Ukrajině

Na Ukrajině proběhly v červnu Mezinárodní polní dny Ukrajiny. Značka ZETOR byla u toho a návštěvníkům se v „plné polní“ (s různými agregacemi při práci) představily MAJOR 80, PROXIMA HS 110 a FORTERR HD 150. PROXIMA se nepředváděla jen tak, na Ukrajině totiž patří traktory z této modelové řady k nejoblíbenějším. Fotogallerii k akci najdete zde.

zpět na ZETOR World