tiskové zprávy

Traktory ZETOR už zase vyjely se svou show

2.7.2018

Oblíbená ZETOR TRACTOR SHOW v červnu zavítala do Pobaltí. Traktory ZETOR se během tří zastávek předvedly v Lotyšsku a Estonsku, akce navštívili stovky zemědělců, farmářů a příznivců značky. V průběhu konání ZETOR TRACTOR SHOW byly k vidění novinky z dílny brněnského výrobce traktorů při práci v reálném terénu.

Značka ZETOR v Lotyšsku a Estonsku prezentovala zástupce modelových řad MAJOR, PROXIMA a FORTERRRA, a to konkrétně MAJOR HS 80, PROXIMA HS 120 s nakladačem ZETOR SYSTEM a FORTERRA HSX 140 s inovovanou převodovkou ECO 40.

Další ročník oblíbené akce odstartoval v Lotyšsku ve městě Davini, které je vzdálené od Rigy asi 65 km, ZETOR TRACTOR SHOW se zde konala ve dnech 14.–16. 6. 2018. V rámci doprovodného programu se konala také soutěž v tractor pullingu (traktor táhne závaží po rovině, nebo do kopce). V soutěži se na druhém místě v kategorii do 130 koní umístil lotyšský partner značky ZETOR, společnost Agrimatco. Celkově se ZETORU v Lotyšsku v této sportovní disciplíně daří a vybojoval zde už 5 medailí. Pro studenty, kteří navštívili akci, se zde navíc uskutečnila soutěž v jízdách zručnosti s traktorem MAJOR.

20180703-zts-5

Další zastávkou ZETOR TRACTOR SHOW bylo Estonsko. Ve dnech 27.–29. 6. byly traktory ZETOR k vidění ve Viljandimaa a jihoestonském městě Põlvamaa. Na akcích se představil nový estonský distributor, společnost Specagra, se kterou ZETOR TRACTORS a.s. začal spolupracovat začátkem letošního roku. Během zastávek v Estonsku byly traktory ZETOR předváděny s agregacemi při různorodých pracích, převážně v rámci tzv. zeleného programu (sekání a obracení trávy, balíkování a následné převážení balíků trávy). I v Estonsku proběhl rychlostní závod traktorů s čelními nakladači, o který byl ze strany veřejnosti veliký zájem.

V obou zemích si mohli návštěvníci osobně vyzkoušet červené traktory v terénu a při reálné práci s agregacemi.

20180703-zts-7

„Stroje byly k vidění při reálných činnostech a některé stroje si zájemci mohli vyzkoušet například i s čelním nakladačem z řady ZETOR SYSTEM. Velký podíl na úspěšné akci mají také naši partneři, společnost Agrimatco a Specagra, kteří se na přípravách podílejí. Jsme rádi, že je o ZETOR zájem, protože na akce dorazily stovky lidí, všem děkujeme za přízeň,“ říká Lukáš Krejčíř, ředitel Finančního úseku ZETOR TRACTORS a.s.

 

ZETOR TRACTOR SHOW je ojedinělou formou představení novinek a produktů z portfolia značky ZETOR široké veřejnosti. Součástí akce jsou i praktické ukázky strojů při práci. Předváděcí akce ZETOR TRACTOR SHOW v různých zemích pomáhají ke zvyšování povědomí o značce, rozvoji a podpoře distributorů, dealerské sítě, a k podpoře přímého prodeje. Zároveň se díky akcím daří získat přímou zpětnou vazbu od zákazníků a diskutovat s nimi na místě o vlastnostech strojů, nebo o tom, co ke své práci potřebují. Během ZETOR TRACTOR SHOW se veřejnosti představuje i dlouhá historie značky a spolu s ní celá řada dalších doprovodných aktivit.

PR & komunikace

Dominik Moser
+420 605 769 012
Dmoser@zetor.com