ZETOR world

Stalo se! | Červen 2018

Stalo se! | Červen 2018

1. Měření prokázalo, že nové FORTERRY jsou úsporné
FORTERRA HSX 140 vybavená 40 ECO převodovkou přináší úsporu až 18 % v závislosti na vykonávané činnosti. Jak to víme? Změřili jsme to! V ZETORU jsme porovnali dva shodné modely FORTERRY HSX, v emisním stupni STAGE IV s ECO převodovkou a obyčejnou převodovkou. Výsledky měření prokázali, že nejúspornější je nová FORTERRA HSX, která dokáže ušetřit až 18 % provozních nákladů. A to se vyplatí.

1

2. Moderní přístrojové desky pro PROXIMU a FORTERRU
Modelové řady PROXIMA a FORTERRA jsou od počátku roku vybaveny novými přístrojovými deskami, které dle specifikace ZETOR dodává přední výrobce MTA. Nové přístrojové desky kombinují analogické ukazatele s elektronickými a dokáží zobrazit až 32 indikátorů.

2
 
3. ZETOR v hlavním městě USA
V polovině května se červené traktory představili široké veřejnosti v USA ve Washingtonu. Pro návštěvníky, kteří využili možnosti prohlédnout si prostory Ambasády ČR v hlavním městě USA v rámci dne Otevřených dveří, byl připraven bohatý program včetně ukázky a prezentace PROXIMY 120. Historicky ZETOR působí v USA od roku 1980, za téměř 40letou historii bylo do země vyvezeno a prodáno přes 25 000 strojů. Obchodní společnost ZETOR NORTH AMERICA, Inc. sídlí na Floridě ve městě Jasksonville.
 
3
 

4. Řady slovenských prodejců traktorů ZETOR posílil nový partner
ZETOR v ČR a na Slovensku patří mezi lídry trhu. Na vavřínech jsme však neusnuli a věnujeme se i nadále rozvoji péče o zákazníky a nabízené služby v této oblasti. I právě proto rozšířila od dubna řady slovenských prodejců společnost AGROZET Slovensko. Nového partnera vítáme v síti a přejeme mu hodně úspěchů. Celou síť autorizovaných prodejců traktorů ZETOR v ČR a na Slovensku najdete na: https://www.zetor.cz/prodejni-a-servisni-sit  

 

5. V Bulharsku a Srbsku se prezentovali traktory ZETOR
Jaro v zemědělských kruzích patří mezi náročná roční období spojená s výsadbou plodin a dalšími pracemi. Ale i v tomto období si zemědělci najdou čas, aby navštívili výstavy, kde se prezentuje nová zemědělská technika. ZETOR se v květnu účastnil hned dvou, a to v Bulharsku a Srbsku.

 

6. ZETOR mezi palmami
Napadlo vás při pohledu na foto, že ZETOR vyrazil na dovolenou do Karibiku? Do Karibiku vyrazil, ale nikoliv na dovolenou, ale na předváděcí akci pro farmáře z Kostariky. Kostarika ostatně patří mezi země, kam ZETOR dodává své produkty, stejně jako například do Portorika, Mexika, Bolívie, nebo Uruguaye.

 
zpět na ZETOR World