Zetor world

ZETOR CRYSTAL má nakročeno k titulu Traktor roku v ČR!

ZETOR CRYSTAL má nakročeno k titulu Traktor roku v ČR!

Ve finále tradiční soutěže pořádané Zemědělským týdeníkem se naše vlajková loď utká s dalšími čtyřmi finalisty. My pevně věříme, že má CRYSTAL k výhře blízko, ale rozhodnout můžete jen vy!

Hlasovat o výherci Traktoru roku můžete na stránkách Zemědělského týdeníku do 3.7. 2020. Pro všechny hlasující si navíc týdeník připravil soutěž o zajímavé ceny –⁠ vyhrát můžete dron, předplatné časopisů redakce Profi Press nebo modely traktorů.

Světovou premiéru si ZETOR CRYSTAL HD 170 odbyl na domácí půdě v Českých Budějovicích a takřka ihned se dočkal prvního úspěchu. Porota složená z odborníků v zemědělské mechanizaci stroji udělila prestižní ocenění Zlatý klas

Oblibu si traktor získal ale i u našich zákazníků –⁠ vidět je můžete na polích po celé Evropě. CRYSTAL oceňují pro svou jednoduchost, úspornost nebo uživatelský komfort. Jak říkají Rolf a Hans Schneebergovi ze švýcarského Welschenrohru: "Jezdíme se ZETOREM, protože klademe důraz na jednoduchou techniku. Chválíme ale také skvělý jízdní komfort díky odpružené přední nápravě."

Snad to nejobjektivnější zhodnocení CRYSTALU ale přinesl mezinárodní magazín Profi International, který na traktor pěl samou chválu. Ostatně, přesvědčte se sami v našem exkluzivním přepisu celého testu.

Crystal pod článek - mockup v1

 

zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací