ZETOR world

PF 2023

PF 2023

Rok 2022 už odpočítává poslední dny a my všichni se už jistě těšíme na příchod vánočních svátků. Toto období je zároveň časem bilancování a ohlédnutí se za uplynulým rokem. A i když to pro mnohé z nás nebyl rok jednoduchý, pevně věříme, že se do budoucnosti díváte s optimismem a pozitivní náladou, stejně jako my.

V letošním roce se toho v ZETORU opět hodně událo. V březnu jsme světu poprvé představili novou modernizovanou PROXIMU, která hned při své premiéře získala zlatou medaili na veletrhu v polských Kielcích. Upravili jsme naše webové stránky, které jsou nyní atraktivnější, přehlednější a hlavně uživatelsky přívětivější. Přinesli jsme Vám další autentické příběhy našich zákazníků nebo znovu přivítali v ZETORU pořad Autosalon v čele s motoristickým expert Josefem Vrtalem.

Na podzim jsme opět vytvořili oblíbené produktové a limitované kalendáře a v závěru roku představili zbrusu nový traktor, speciálně vyvinutý pro indický trh. Největší radost nám ale udělalo to, že jsme znovu měli možnost, po několika covidových letech, navštívit mnoho výstav a veletrhů a být nablízku Vám, našim fanouškům a zákazníkům. Protože naším motorem je Vaše spokojenost.

Zetor_PF2023_DL

Příští rok bude v historii ZETORU ten s pořadovým číslem 77. A už teď Vám můžeme slíbit, že toho pro Vás máme hodně připraveného. Aby Vám neunikla žádná novinka ze světa ZETORU, nezapomeňte nás sledovat na našem webu a sociálních sítích.

My všichni v ZETORU Vám přejeme kouzelné Vánoce strávené se svými nejbližšími, klidný závěr letošního roku a v tom příštím jen to dobré!

Tagy
zpět na ZETOR World