Zetor world

Co dokáže český traktor. FORTERRA HSX 140 v Autosalonu na Primě

Co dokáže český traktor. FORTERRA HSX 140 v Autosalonu na Primě

Ve středu 2. června jsme my všichni, kdo fandíme značce ZETOR, měli příležitost zjistit, jak si náš traktor vedl v testu motoristického magazínu Autosalon na TV Prima. Expert Josef Vrtal, který traktor z modelové řady FORTERRA vyzkoušel při práci s podmítačem, byl mile překvapený, co všechno český traktor dokáže.

REPORTÁŽ  ZETOR FORTERRA HSX 140 ZDE

P1140536U příležitosti 75. výročí značky ZETOR otestoval Josef Vrtal jeden z našich nejsilnějších traktorů. Tím vyvoleným byl model FORTERRA HSX 140, který pod svou kapotou ukrýval 4,2 litrový naftový čtyřválec o výkonu 136 koní. Během třinácti minut dokázal shrnout to nejpodstatnější, co dělá FORTERRU FORTERROU – robustním a silným traktorem, který je díky nízké spotřebě pohonných hmot a cenově dostupným náhradním dílům jedním z nejefektivnějších traktorů na trhu.

-m

V zajímavém sestřihu uvidíte také traktory z řady PROXIMA a CRYSTAL a zmínka bude i o letošním 75. výročí vzniku značky a zahájení výroby traktorů ZETOR. Podíváme se na chvíli také do ZETOR GALLERY, kde je průřez celou historií značky bohatě zdokumentován. 

Autosalon je motoristický magazín, který prezentuje novinky ze světa automobilů všeho druhu. Snaží se je neukazovat pouze tak, jak je představují jejich výrobci, ale spíše formou testů, které předvedou, jak stroj dokáže obstát v praxi. Celý díl pořadu včetně reportáže o ZETORU můžete zhlédnout zde nebo se můžete podívat pouze na reportáž o testování traktoru. Přejeme příjemnou zábavu!

zpět na Zetor World