Zetor world

Zabodují opět traktory ZETOR na Mistrovství ČR v orbě?

Zabodují opět traktory ZETOR na Mistrovství ČR v orbě?

Ve dnech 18. - 19. září Opava hostí hned dvě prestižní soutěže - 47. ročník Mistrovství ČR v orbě a zároveň také 3. ročník Středoevropského mistrovství v orbě.

Čeká na Vás velká výstava zemědělské techniky a bohatý doprovodný program pro jednotlivce i celé rodiny. Značka ZETOR Vás přivítá ve spolupráci s jejím lokálním prodejcem, firmou Agroservis Hlučín. Zastavte se u našeho stánku a prohlédněte si traktory z produktových řad FORTERRA a CRYSTAL v novém designu a při praktických ukázkách nebo u občerstvení si popovídejte s našimi odborníky! Stranou nezůstanou ani modely z produktových řad MAJOR, PROXIMA a další.

Akci pořádá Společnost pro orbu ČR, z.s. pod záštitou ministra zemědělství Miroslava Tomana, ve spolupráci s Moravskoslezským krajem, městem Opava a Masarykovou střední školou zemědělskou v Opavě. Mezi soutěžní kategorie Mistrovství republiky patří klasický jednostranný pluh a otočný dvouradličný pluh, v sobotu pak proběhne orba koňmi a orba historickou technikou.

V rámci 3. Středoevropského mistrovství v orbě soutěží za Českou republiku Aleš Malý a Petr Šteidl (druhý a třetí z loňského Mistrovství ČR v kategorii oboustranných dvouradličných pluhů) a také Josef Šťastný a Josef Mališ (druhý a třetí z kategorie pluhů klasických).

Společně s Vámi se těšíme na podívanou a věříme, že traktory ZETOR opět prokážou technickou způsobilost, a to i při těžších půdních podmínkách.

zpět na Zetor World