ZETOR world

Vyrazte na výstavu traktorů ZETOR do Miroslavi

Vyrazte na výstavu traktorů ZETOR do Miroslavi

Už tuto sobotu se uskuteční třetí ročník výstavy traktorů ZETOR v Miroslavi. Výstava současných i historických traktorů ZETOR se koná v rámci přátelského setkání pro zákazníky a fanoušky značky. Akci pořádá autorizovaný prodejce traktorů ZETOR, firma NEJEDLÝ s.r.o.

Centrum Miroslavi, kde se nachází také autoservis firmy NEJEDLÝ s.r.o., ožije v sobotu 21. července od 9:00 hodin výstavou traktorů ZETOR. V 11:45 se uskuteční se také „spanilá jízda“ historických traktorů, kdy centrem Miroslavi projede přes 20 traktorů.

nejedly-merunkobrani-aktualizace

Kromě historických traktorů budou během akce k vidění i novinky jako MAJOR v novém designu nebo traktory z nižšího výkonového segmentu (od 40 do 70 koní) UTILIX a HORTUS. A chybět nebudou ani stálice produktového portfolia jako FORTERRA a PROXIMA.

Řadu UTILIX tvoří modely UTILIX HT 45 a UTILIX HT 55, nabídku modelů HORTUS představují stroje HORTUS CL 65 a HORTUS HS 65. Stroje jsou výkonné, jednoduché na ovládání a nenáročné na údržbu, skvěle se hodí například na malé farmy, zahradnictví, pěstitelství nebo do komunálních služeb. MAJOR v novém designu je inovovaná modelová řada, která nabízí modernější brzdný systém, čidla k odpojení PTO v případě opuštění sedadla, komfortnější kabinu a mnoho jiného.

img-0455-kopie

„Výstavu traktorů pořádáme už potřetí, akce proběhne, stejně jako v předešlých ročnících, souběžně s akcí Miroslavské meruňkobraní. Návštěvníci se můžou těšit také na vyjížďky turistickým vláčkem a pro děti jsme si ještě připravili šlapací traktory a skákací hrad. Program tak bude opravdu rozmanitý pro malé i velké návštěvníky.“ dodává Miloslav Nejedlý, majitel firmy NEJEDLÝ s.r.o.

Vagonky turistického vláčku budou taženy traktorem ZETOR Major 80 a budou jezdit trasu od autoservisu NEJEDLÝ ke stanovišti Vinařství Agrodružstvo Miroslav, kde bude probíhat ochutnávka vín. Na akci, kterou propojuje značka ZETOR si budou moci zájemci koupit také reklamní předměty značky a nebude chybět ani bohaté občerstvení, kterému bude vévodit čuník na rožni.

zpět na ZETOR World