ZETOR world

Traktory ZETOR zaujaly na výstavě AgroExpo na Ukrajině

Traktory ZETOR zaujaly na výstavě AgroExpo na Ukrajině

Jako již tradičně se v září scházejí všichni zemědělci z Ukrajiny, aby si na mezinárodní výstavě AgroExpo mohli prohlédnout novinky z produkce zemědělských strojů a technologií. Výstava proběhla ve dnech 30. září – 3. října ve městě Kropivnickoje v Kirovogradské oblasti a s plochou 120 tisíc metrů čtverečních patří mezi největší na Ukrajině. Zúčastnilo se jí zhruba 470 ukrajinských a zahraničních firem. Společnost Agro-Temp Company LLC, autorizovaný prodejce traktorů značky ZETOR pro ukrajinský trh, zaujímá každý rok čestné místo mezi účastníky.

Expozice společnosti Agro-Temp o celkové ploše 500 metrů čtverečních se nacházela přímo uprostřed výstavního prostoru. Díky tomu se každý návštěvník mohl v přátelské atmosféře seznámit s vystavenými stroji a získat rady ohledně financování. Navštívilo jej více než 700 osob, zejména představitelé velkých i menších společností, podniků a organizací zabývajících se zemědělstvím na Ukrajině. Kromě příjemné komunikace s návštěvníky proběhly i zásadní schůzky o dodávce strojů.

Návštěvníci zhodnotili, že společnost Agro-Temp se svojí expozicí opět dostála své pověsti významné společnosti na ukrajinském trhu. Kromě dalších zemědělských strojů byly představeny zejména tři traktory ZETOR, a to PROXIMA GP 110, PROXIMA HS 120 a FORTERRA 135. Traktory PROXIMA stále patří k nejoblíbenějším modelům mezi zákazníky. Jsou to univerzální a spolehlivé stroje, které splňují náročné požadavky uživatelů pro práci v zemědělství, lesnictví a v komunálních službách. Kombinací univerzálnosti a nízkých nákladů na provoz dosahuje řada PROXIMA vysoké efektivity práce a úspory nákladů. Traktory řady FORTERRA vynikají svou robustností a sílou. V řadě FORTERRA najde zákazník celkem tři varianty: model FORTERRA CL je vybaven čtyřválcovým motorem s výkonem v rozsahu od 96 do 136 koní a základní převodovkou 24/18. FORTERRA HSX získala oproti základnímu modelu modernější 40 ECO převodovku 30/30 s hydraulickou reverzací. Nejsilnější model FORTERRA HD přináší vyšší výkon (až 147 koní), má zesílené tělo a multifunkční ovládací panel. Prezentované modely vyvolaly jako vždy velký zájem.

Rok 2020 přinesl mnoho výzev, které mohou pozměnit poptávku trhu i trh samotný. Události, jako je např. výstava AgroExpo, jsou pro značku ZETOR příležitostí, jak předvést vlastnosti strojů se všemi jejich výhodami v praxi. Vítáme, že společnost Agro-Temp využila tuto příležitost beze zbytku a patřičně značku ZETOR reprezentovala.

zpět na ZETOR World