ZETOR world

Traktory ZETOR prosvištěly v prvním čtvrtletí celým světem

Traktory ZETOR prosvištěly v prvním čtvrtletí celým světem

Začátek roku je již tradičně obdobím veletrhů agrární techniky. Traktory ZETOR ani letos nezůstaly pozadu a prezentovaly se už v Maďarsku, Velké Británii, USA, na Ukrajině, ale také v Polsku, Rakousku, na Slovensku a v Řecku.

Veletrhy konané v prvním čtvrtletí roku se vyznačují vysokou návštěvností a umožňují tak oslovit větší počet zákazníků. Jde o období jakési přípravy na sezónu, kdy mají potencionální zákazníci více času a často zvažují nákup nové techniky. Proto se ZETOR prostřednictvím svých zahraničních afilací a lokálních partnerů snaží tyto veletrhy maximálně využít.

11

Letošní trasa započala v Birminghamu na největším britském veletrhu zemědělské techniky LAMMA a pokračovala na obdobně významné výstavě AgromashEXPO v Budapešti. V polovině února se traktory ZETOR představily na National Farm Machinery Show v Louisville v americkém Kentucky a o několik dnů později v Kyjevě na veletrhu Grain Technologies. V březnu se pak stánky ZETORU objevily dokonce ve čtyřech zemích: na řeckém Agro Thesally, polském Agrotech, slovenském Agrosalonu a rakouském veletrhu Manhart open days.

P1050445

Na veletrzích prezentovaly ZETOR TRACTORS novinky ze svého portfolia, ale také stávající produkty, které se doposud na těchto trzích neobjevily. Letos šlo zejména o představení nového designu řady MAJOR.

zpět na ZETOR World