ZETOR world

Traktory ZETOR byly k vidění opět na britském veletrhu LAMMA

Traktory ZETOR byly k vidění opět na britském veletrhu LAMMA

Zemědělci a fanoušci traktorů ve Velké Británii měli 8. – 9. ledna možnost vidět stroje ze stáje ZETOR a seznámit se i s novinkami z loňského roku. Na veletrhu zemědělské techniky LAMMA, který se uskutečnil v Birminghamu, brněnský výrobce vystavil Forterru HD 150, Proximu HS 120 (TIER IIIB) s čelním nakladačem ZETOR SYSTEM, Major CL 80 v novém designu a Utilix HT 55. Britskou premiéru tu zažil Crystal HD 170.

„Účast na veletrhu LAMMA, který je největší zemědělskou výstavou konanou ve Velké Británii a svým významem srovnatelnou s Agritechnicou, jsme si nemohli nechat ujít - získáváme zde řadu poptávek a kontaktů a uzavíráme zde i prodeje, vše s měřitelnými pozitivními výsledky. Na britském trhu byly traktory PROXIMA v emisním řešení STAGE IIIB v kombinaci s čelními nakladači a MAJOR v novém designu velmi dobře v loňském roce přijaty. Doufáme, že stejně tak jsme se Británii trefili do vkusu i s představeným CRYSTALEM HD 170,“ vyjádřil se k účasti Tibor Liška, ředitel afilace ZETOR UK Limited.  

Akce se letos poprvé konala na novém místě a v nových prostorách, a to na krytém výstavišti NEC v Birminghamu, která skýtal téměř 20 tisíc metrů čtverečních výstavní plochy. Stejně jako v minulých letech, veletrh navštívilo okolo 40 tisíc návštěvníků, kteří se intenzivně zajímali o novinky v zemědělství i ty prezentované na stánku ZETOR.

 

zpět na ZETOR World