Zetor world

Setkání historických traktorů

Setkání historických traktorů

Srdečně zveme všechny příznivce zemědělské techniky na setkání historických traktorů pořádané dne 13.července od 10:30 ve Škrdlovicích. Během tohoto dne si přijdou na své nejen milovníci historických strojů, ale také malí příznivci traktorů, pro které je připraven bohatý doprovodný program.

Návštěvníci se mohou těšit na den plný zážitků v podobě komentované přehlídky legendárních traktorů, výjezdu na Velké Dářko a Světnov a ukázky strojů v akci. Součástí programu je soutěž „O Zlatou kliku“, ve které si zájemci budou moci vyzkoušet svou zručnost ve startování ZETORU 25 klikou. Kromě historických mašin a zábavného doprovodného programu zde budou zajištěny také stánky s dobrotami, které návštěvníkům zpříjemní den.


Pokud si chcete užít den plný zábavy s celou rodinou, naplánujte si 13.července výlet do Škrdlovic. Na akci je vítán každý historický traktor, proto neváhejte svého siláka přihlásit a předvést ho i ostatním nadšencům. Více informací se dozvíte na www.traktoturist.cz.
 

zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací