ZETOR world

Na Orbě století se představí traktory PROXIMA v novém designu

Na Orbě století se představí traktory PROXIMA v novém designu

Srdečně zveme všechny příznivce zemědělské techniky na 46. ročník Mistrovství České republiky v orbě 5. října do Žabčic-Přísnotic u Brna. Těšit se můžete nejen na hlavní soutěž, ale také na bohatý doprovodný program. Premiérově uvidíte modelovou řadu PROXIMA v novém designu, vybrané modely značky ZETOR s pluhy SUKOV, přičemž model CRYSTAL agregovaný s poloneseným pluhem SUKOV ARCOAGRO 6+, si budete moci i vyzkoušet, a mnoho dalšího.

Soutěž v orbě proběhne od 11 do 14 hodin ve čtyřech kategoriích: víceradličné pluhy, dvouradličné pluhy, veteráni (traktory do roku výroby 1969) a orba s koňmi. Přijďte fandit traktorům ZETOR, které na poli nebudou chybět.

Kromě soutěže najdete traktory ZETOR u stánku společnosti ZETOR TRACTORS a.s., která si mistrovství zvolila jako další zastávku tradiční ZETOR TRACTOR SHOW. Nově se zde představí modelová řada PROXIMA v novém designu vycházejícím opět z konceptu italského studia Pininfarina. Uvidíte také všechny traktory z portfolia společnosti i s pluhy SUKOV. Konkrétně půjde o MAJOR agregovaný s jednostranným pluhem SUKOV KATLAND 3+, PROXIMU agregovanou s obracecím pluhem SUKOV JUNIOR ROTO 3+1, FORTERRU agregovanou s pluhem SUKOV DOWNHIL 4+1 a CRYSTAL agregovaný s poloneseným pluhem SUKOV ARCOAGRO 6+. Právě naposledy zmíněný model CRYSTAL s pluhem SUKOV ARCOAGRO 6+ si budete moci vyzkoušet a bude k němu i komentovaná prohlídka. Na akci nebude chybět ani tradiční showtruck ZETOR.

Mistrovství v orbě je nejstarší a jednou z nejslavnějších soutěží v orbě v novodobé historii českého zemědělství. Letošní 46. ročník je navíc součástí programu oslav 100 let od založení Mendelovy univerzity. V návaznosti na oslavy výročí ponese letošní soutěž motto „Orba století“.

zpět na ZETOR World