ZETOR world

ZETOR představuje modernizované internetové stránky

ZETOR představuje modernizované internetové stránky

O tom, že online prezentace společnosti ZETOR TRACTORS je na vysoké úrovni, svědčí nespočet ocenění, která zetor.cz v uplynulých letech získal. ZETOR ale neusnul na vavřínech a neustále se snaží jít s dobou a sledovat aktuální trendy. Výsledkem toho jsou modernizované webové stránky, které dostaly nový facelift. Jsou tak pro návštěvníky atraktivnější, přehlednější, a hlavně uživatelsky přívětivější. Jednodušeji a rychleji na nich nyní zákazníci naleznou informace o dealerské a distribuční síti, najdou nejbližšího prodejce či servis a získají detaily o produktech ZETOR a jejich výhodách.

„Hlavními cíli úprav byla modernizace vzhledu našeho webu, jeho zpřehlednění a celkové zlepšení uživatelského zážitku. Největší změnou tak prošla úvodní stránka. Návštěvníci si jistě na první pohled všimnou dynamičtějšího dlaždicového uspořádání, kterému dominuje video prezentace traktorů ZETOR. Dále přinášíme sekci příběhů našich zákazníků, které jsou tou nejlepší referencí, proč si koupit právě ZETOR. Tuto část navíc plánujeme do budoucna neustále rozšiřovat, aby byly příběhy z praxe co nejaktuálnější. Úprav se však na webu odehrálo mnohem více. Nejlepší bude, když se každý přesvědčí na vlastní oči,“ uvedl Dominik Moser, marketingový manažer společnosti ZETOR TRACTORS.

Nový kabát dostala kromě české mutace webových stránek také její anglická verze zetor.com. V nejbližších týdnech pak bude spuštěn upravený polský web zetor.pl.

Pro nejnovější a nejzajímavější novinky ze světa ZETORU nás kromě internetových stránek nezapomeňte sledovat také na našich sociálních sítích – Facebooku, Instagramu a Twitteru.

zpět na ZETOR World