Zetor world

Nejprodávanější traktor v Česku a na Slovensku? ZETOR PROXIMA!

Nejprodávanější traktor v Česku a na Slovensku? ZETOR PROXIMA!

Na světě jich za 15 let jezdí již více než 35 000 a na českém a slovenském trhu patří k těm nejprodávanějším traktorům. Řeč je samozřejmě o PROXIMĚ, která se ve své inovované verzi právě teď dostává k prvním zákazníkům.

Poslední rok byl pro naše nejoblíbenější traktory opravdu přelomový – PROXIMA oslavila 15. narozeniny, přesáhla hranici 35 000 prodaných kusů po celém světě a co je hlavní, dostala nový kabát vycházející z designového konceptu od studia Pininfarina.

PROXIMA vždy patřila k univerzálním dříčům, které najdeme v mnoha malých i středních hodpodářstvích. Do několika z nich jsme se rozhodli podívat, abychom se zeptali vás, ZETORÁKŮ, jak s ní vypadá každodenní práce, a také abychom zjistili, proč je tedy PROXIMA nejprodávanější traktor v České republice a na Slovensku

A co jsme od vás slyšeli? To si můžete přečíst v článku na zetoráckém blogu nebo si rovnou pusťte video z naší návštěvy. 

Rádi uslyšíme i další příběhy s vaším parťákem. :) Pošlete nám fotky a třeba i vzpomínku nebo příběh s vaší PROXIMOU na marketing@zetor.com a my je rádi nasdílíme na našem zetoráckém  FACEBOOKU.

Tagy
zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací