ZETOR world

Stalo se! | Listopad 2019

Stalo se! | Listopad 2019

Pojďte se s námi podívat, co vše se v uplynulých týdnech odehrálo v ZETOR světě.

Traktory ve světle reflektorů

Každoročně připravuje značka ZETOR pro své fanoušky kalendáře. Již nyní si na našem e-shopu můžete objednávat produktový kalendář s traktory v prostředí, které je jim vlastní nebo limitovanou verzi, kde se na čtyřech stranách spojuje krása žen a síla strojů v umělecké zpracování a vy se můžete nechat, s lehkou nadsázkou, inspirovat k dalšímu využití traktorů.

5_Kalendáře 2019CRYSTAL, dříč k neutahání

Model CRYSTALU uvedený na trh v roce 2015 byl spjat k heslem „dříč“. Dříčem je i jeho modernizovaná verze uvedená na trh letos v létě. A že jde o dříče, se potvrdilo hned od začátku. Stroj se představil na Zemi Živitelce v Českých Budějovicích, o týden později byl k vidění na výstavě v Maďarsku, následně se prezentoval při práci se čtyřrotorovým shrnovačem při praktických ukázkách na Severní Moravě v ČR, pak přejel na Slovensko, kde ukázal slovenským farmářům svou sílu se sečkou Pöttinger a o pár dní nablýskaný a v celé své kráse pózoval při focení do kalendářů a do nového videa, aby hned odjel do Polska na výstavu. Aktuálně se CRYSTAL připravuje na ZETOR TRACTORS SHOW v Německu, na kterou vyjede v polovině listopadu. Opravdový dříč :)

6_CRYSTAL s agregacíCRYSTAL HD se předvedl v září na výstavě v polských Bednarech

Značka ZETOR se letos už po dvacáté účastnila polské výstavy Agroshow. Během jubilejní účasti předvedla nejnovější přírůstky do rodiny ZETOR, nový CRYSTAL HD 170, MAJOR v novém designu a další stroje z portfolia značky.

1_Polské Bednáry

V Řecku se sešli prodejci značky ZETOR

V létě vrcholí zemědělské práce, a když „nespí“ zákazník, nespí ani prodejce, a proto proběhlo v řecké Soluni setkání prodejců středního a severního Řecka s cílem seznámit se s novými traktory pro nadcházející období. 

2_ZETOR v Řecku

Značka ZETOR na Mistrovství České republiky v orbě

„Jede traktor, je to ZETOR, jede do hor, orat brambor“ – text známé české písně vystihuje základní využití traktoru, orbu. A co by to bylo za soutěže v orbě bez červených traktorů. Značka ZETOR se letos stala partnerem 45. ročníku Mistrovství České republiky v orbě, které se konalo začátkem října v Kamenici nad Lipou a řidiči traktorů ZETOR byli vidět i vítězných stupíncích. 

3_ZETOR na MČR v orbách

ZETOR, příběh průmyslové legendy

V Brně proběhla začátkem října v rámci Strojírenského veletrhu výstava československých průmyslových velikánů s výstižným názvem „Stories 100 příběhů průmyslových legend“. ZETOR reprezentoval na výstavě legendární CRYSTAL, který spatřil světlo světa před padesáti lety. Na výstavišti v Brně, kde se výstava konala, návštěvníci mohli srovnat původní ikonický model s revoluční bezpečnostní kabinou a designem Otakara Diblíka z roku 1968 s moderní robustní verzí znovuzrozeného CRYSTALU, který byl představen v roce 2015 a letos v létě se dočkal modernizace.

4_ZETOR Legenda 

zpět na ZETOR World