ZETOR world

ZETORÁCKÉ 5+1 | Listopad 2018

ZETORÁCKÉ 5+1 | Listopad 2018

Přinášíme Vám novou várku zajímavostí ze světa ZETORU. Nechte se zlákat na cestu do Helsinek za traktory ZETOR a dobrým jídlem, nahlédněte do zákulisí focení letošní edice kalendářů, nebo se nechte inspirovat originálním tetováním.

Jste milovníky traktorů ZETOR, dobrého jídla a rádi cestujete? Pak musíte navštívit vyhlášený Restaurant ZETOR ve finských Helsinkách. Originální prostor, kde atmosféru dotváří několik traktorů Z 25 a jídelní lístek v selském stylu je garancí jedinečného zážitku. Na Trip Advisoru má podnik přes 900 recenzí s hodnocením 4 z 5 bodů, více zde.

Finský ZETOR PUB

Pamatujete na legendární hračku Z 25? Plechový traktůrek KOVAP existuje od roku 1957 a je tu s námi dodnes. Legendární hračka je vybavená převodovkou se 3 rychlostmi a zpátečkou, směr ovládáte volantem a traktůrek zabrzdíte i ruční brzdou. Podívejte se, jak se originální hračka vyrábí a pokud po ní zatoužíte, koupíte ji na našem e-shopu. 

 

ZETOR představuje edici kalendářů pro rok 2019. Čtyřstránková limitovaná verze přináší odlehčené příběhy, jak můžete využít traktory ZETOR. 12 stránková produktová verze, pak přibližuje, kde všude se s traktory ZETOR můžeme setkat. Podívejte se, jak focení kalendářů pro rok 2019 probíhalo, případně si už nyní může kalendáře objednávat na e-shopu.

 

Seznamte se – samojízdný postřikovač AGRIO SAMEC 3500/24. Jde o stroj, který využívá jako pohonnou jednotku 4válcový motor ZETOR s výkonem 100 kW a kabina je převzata z modelové řady FORTERRA. Společnost Agrio už produkt nemá zařazený v nabídce, na evropských polích se však se SAMCEM můžete setkat i v dnešních dnech.

 

Tetování hýbe světem a v tomto umění se fantazii meze nekladou. A když ZETOR bezmezně miluješ, „kérka“ je vyřešená. :) Máte taky své „zetorácké“ tetování? Pochlubte se nám!

Tetování ZETOR

Bonus: Dokážete vyluštit náš ZETOR QUIZ? Správnou odpověď najdete tady.

ZETOR KVÍZ