ZETOR world

Nabídku řady UTILIX rozšíří nový mechanický model CL

Nabídku řady UTILIX rozšíří nový mechanický model CL

Od března 2019 rozšíří produktovou nabídku traktorů UTILIX nový mechanický traktor – UTILIX CL. Novinka bude k dispozici jak ve verzi bez kabiny, tak také s kabinou, a stejně jako stávající model HT bude vyveden ve dvou výkonech 43, respektive 49 koní.

„Stroj se bude od modelů HT lišit zejména v převodovce, která nově bude plně mechanická s 16 rychlostmi vpřed a 16 rychlostmi vzad. Důvodem pro rozšíření stávající nabídky je poptávka z trhů, kdy některé země, např. ČR, Slovensko a Polsko, žádají UTILIX v plně mechanické verzi,“ upřesňuje Petr Konštacký, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s., jehož tým zodpovídá za projekt TYM.

Nový stroj se nyní testuje v ZETOR TRACTORS a.s. Jde o ověření kompatibility zejména s přídavným zařízením, jako jsou čelní nakladače, vzduchové brzdy přívěsu, přední tříbodový závěs apod.

1812 ZET Utilix CL 45 cabrio predobok levy

Více technických informací o UTILIXU CL uvedeme s náběhem.

Premiéru zažily traktory UTILIX na AGRITECHNICE v roce 2017 a do prodeje se dostaly v průběhu roku 2018. Jde o univerzální traktory, které nacházejí uplatnění nejen v zemědělství a na farmách, ale také v komunálních službách, u pěstitelů, v zahradnictvích nebo u hobby farmářů.

Tagy
zpět na ZETOR World