ZETOR world

Trápí vás vysoká cena paliv? Se ZETOREM ušetříte!

Trápí vás vysoká cena paliv? Se ZETOREM ušetříte!

Nárůst cen paliv trápí v současnosti asi každého z nás. Pro osobní dopravu můžeme hledat jiné, levnější způsoby přepravy, kdežto pro práci na poli, v lese nebo na farmě se alternativy hledají mnohem hůř. Proto se jistě řada zemědělců rozhodla přestat ceny monitorovat či je sledují s pocitem bezmoci. Zákazníci ZETORU však mohou mít alespoň malý důvod k úsměvu.

Nízká spotřeba paliva

Traktory ZETOR se totiž pyšní jednou z nejnižších spotřeb paliva na trhu. Nižší spotřeby je dosaženo konstrukčním a funkčním vylepšením traktorů, což při současné ceně paliv jistě potěší peněženku každého majitele traktoru značky ZETOR.

Zatímco na začátku roku 2021 byla cena za litr nafty zhruba 27 korun, po vytrvalém růstu se ke konci loňského roku ceny nafty pohybovaly kolem 35 až 36 korun za litr. Letošní extrémní zdražení v souvislosti s děním na Ukrajině vyhnalo cenovky skoro k 50 korunám za litr nafty. I přes následný mírný pokles zůstávají ceny nafty podstatně výše, než se pohybovaly v minulosti.

Jezdím a ušetřím

Provozní náklady na traktory ZETOR lze jen těžko překonat. To je dáno nejen nízkou spotřebou paliva, ale také velice příznivými cenami originálních náhradních dílů a levným, snadno dostupným servisem.  Díky tomu zákazníci ZETORU ušetří nemalé finanční prostředky, které pak mohou lépe využít ve svém podnikání. Ať už se jedná o malé hospodářství nebo velké farmy. Potvrzuje se tak tvrzení – ZETOR vás nikdy nenechá ve štychu. Na poli. Stejně jako v byznysu.

Seznamte se s kompletním portfoliem společnosti ZETOR TRACTORS.

Vašeho nejbližšího dealera značky ZETOR naleznete zde.

zpět na ZETOR World