ZETOR world

ZETOR GALLERY od 19. května opět otevřená pro veřejnost

ZETOR GALLERY od 19. května opět otevřená pro veřejnost

Po opravdu dlouhé odmlce, kdy musel být provoz ZETOR GALLERY kvůli vládním nařízením uzavřen, jsme zpět v plné síle a těšíme se na vás! Kromě několika novinek se samozřejmě můžete těšit na tradiční expozici historických traktorů a stejně tak i na nejnovější modely ze současné produkce.

Veškeré informace nejen o provozu najdete na zbrusu nových webových stránkách ZETOR GALLERY. Přehledně uspořádané informace v atraktivním grafickém zpracování vám dají odpověď na všechny otázky, které vás v souvislosti se ZETOR GALLERY mohou napadnout. Mimoto zde najdete také zajímavé články v nové sekci Novinky.

Protože v letošním roce slaví značka ZETOR 75. výročí od svého vzniku, připravili jsme pro vás kolekci nových reklamních předmětů, jako např. odznak, klíčenku, nálepky, magnet, podložku pod myš, propisky nebo USB s odkazem na výročí. Tyto předměty stejně jako všechny ostatní, které máme v nabídce, můžete zakoupit v našem Fan shopu.

Snímek obrazovky 2021-05-13 142928

Pro ještě lepší zážitek z návštěvy na vás čeká novinka v podobě aplikace TourStories. Jde o digitálního mobilního průvodce vytvořeného pro zařízení s Android i iOS. Je určený pro sdílení komentovaných prohlídek. Po stažení aplikace můžete jednoduše načíst QR kód umístěný na panelech v různých částech ZETOR GALLERY a poslechnout si tak celkem devatenáct zajímavých výkladů o historii i současnosti značky.

Snímek obrazovky 2021-05-13 142756

A co jsme pro vás připravili v prostorách určených tematickým výstavám? "Traktor, nůžky, papír". To je originální název pro expozici, která vás zavede do světa papírového modelářství. Seznámíte se s historií papírového modelářství u nás i ve světě a představíme vám tvorbu nejznámějších českých modelářů. V rámci výstavy si můžete prohlédnout také precizně zpracované papírové modely zemědělské techniky zájmového sdružení Agromodels včetně historických modelů traktorů ZETOR.

Tak už jen stačí, abyste si naplánovali termín, a to kdykoliv od 19. května.

Těšíme se na vás!

zpět na ZETOR World