ZETOR world

ZETOR France má nové sídlo

ZETOR France má nové sídlo

Zástupce značky ZETOR ve Francii se přestěhoval na novou adresu, sídlo společnosti se přestěhovalo do města Val de Moder. ZETOR France tímto krokem zvyšuje komfort svých služeb a nově vítá své zákazníky a partnery v reprezentativní budově, kde se červené traktory vyjímají.

Stěhování francouzské dceřiné společnosti ZETOR TRACTORS a.s. probíhalo letos na jaře. Z původního sídla v Duttlenheimu se ZETOR FRANCE přestěhovala jen 55 kilometrů do příjemnějšího a klidnějšího prostředí Val de Moder severně od Štrasburku.

„Z hlediska umístění je nové sídlo společnosti výhodnější. Nová budova je vidět už z dálky a logo ZETOR nejde přehlédnout. Sídlíme nyní v nově zrekonstruované budově, chybí nám upravit už jen drobnosti kolem budovy, jinak jsme kompletně v novém,“ přibližuje výhody Petr Konštacký, ředitel ZETOR France Sarl.

Nové sídlo ZETOR France aktuálně sídlí na adrese 44 rus d’Engwiller, La Walck, Val De Moder, ve zrekonstruované komplexu se nachází kanceláře, jednací místnosti, sklad náhradních dílů a prostor pro vystavení traktorů.  Kromě adresy se změnily také kontaktní údaje společnosti ZETOR France, všechny aktualizované údaje najdete na webových stránkách www.zetor.fr. E-mailové kontakty na zaměstnance zůstávají stejné.

„Přesunutím zázemí zvyšujeme kvalitu našich služeb, nabízíme nejen poradenství před nákupem traktoru a samotný prodej pak probíhá přes partnery. Je zde také možnost vyzkoušet si konkrétní traktor,“ dodává Petr Konštacký.

Pro zákazníky a partnery akce připravuje ZETOR France také den otevřených dveří, kromě prohlídky nového zázemí a představení značky ZETOR a jejich produktů, si budou moci zájemci traktory značky ZETOR i vyzkoušet. O plánované akci bude společnost ZETOR France informovat na webových stránkách, na FACEBOOKU a prostřednictvím dealerské sítě.

Traktory ZETOR se na francouzském venkově objevili už v 50. letech. Za více než 60 let bylo do země vyvezeno přes 70 tisíc strojů. ZETOR France působí na trhu od roku 2004. ZETOR do Franci vyváží ročně desítky až stovky traktorů. Stroje jsou ceněny zejména pro svou odolnost, jednoduché konstrukční řešení a nízké provozní náklady. Ambicí značky a ZETOR France je posílit stávající pozice. I proto francouzská afilace hledá nové obchodní partnery a profesionalizuje síť stávajících prodejců. Jen za poslední dva roky se k ZETORU připojilo 9 partnerů. V roce 2016 byl novým ředitelem ZETOR France jmenován Petr Konštacký, který má mnohaleté zkušenosti s prodejem zemědělské techniky v západní Evropě. Více informací o značce ZETOR ve Francii najdete na www.zetor.fr.

Tagy
zpět na ZETOR World