Zetor world

Výstava ”Nekonvenční traktory ZETOR"

Výstava ”Nekonvenční traktory ZETOR"

Červená barva a robustnost v léty modernizované podobě – tak jsou dnes známé traktory ZETOR. V minulosti se však v brněnské továrně vyrobila řada strojů vybočujících ze standardního vzhledu. Nejen o těchto traktorech se návštěvníci budou moci dozvědět na nové výstavě v ZETOR GALLERY v Brně Líšni, která jistě potěší příznivce zemědělské techniky z řad odborníků i nadšenců.

Výstava představí na desítku zcela nekonvenčních traktorů. Návštěvníci se seznámí se stroji vyrobenými v počtu jednotek kusů i se stroji nezvyklých barev a vybavení vyráběných sériově. Zatímco legendární ZETOR 25 zná každý, varianta polopásového ZETORU 25 A už poutá větší pozornost. Málokdo by také mezi traktory očekával ZETORBUS nebo traktor pojmenovaný po pionýrech, pro které byl určen.

A proč byl jeden z modelů novodobé historie vyroben v řeckých národních barvách? Na to i na mnohé další otázky dostanete odpověď na výstavě od července do října.

zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací