Zetor world

Užijte si Halloween v ZETOR GALLERY!

Užijte si Halloween v ZETOR GALLERY!

Plánujete něco na poslední říjnový večer? Přijďte k nám do ZETOR GALLERY, kde se mezi traktory budou prohánět pohádkové bytosti i strašidla! Na čtvrtek 31. října totiž připadá Halloween a my pro všechny malé i velké návštěvníky připravujeme něco extra.

Tajemný program začne v 17 hodin. Těšit se můžete třeba na Červenou Karkulku nebo čarodějnici, se kterými si vyrobíte strašidelné masky, netopýra nebo vlastní dýni. Pro nejmenší návštěvníky budou připraveny také oblíbené šlapací traktůrky. Své znalosti o pohádkách si pak ověříte ve speciálním kvízu.

„Zetorácký Halloween jistě potěší všechny příznivce pohádek i fanoušky traktorů ZETOR. Během doprovodného programu totiž bude k dispozici i standardní expozice. Návštěvníci si tak budou moci prohlédnout staré i nové traktory v netradiční strašidelné atmosféře,“ uvádí Jakub Hurta, manažer marketingu společnosti ZETOR TRACTORS a.s.     .

Malí návštěvníci do 15 let mají vstup do pohádkového světa zdarma. Vstupné pro dospělý doprovod je stejné jako běžný vstup, tedy 50 Kč. Informace o ZETOR GALLERY najdete na www.zetorgallery.cz.

 

zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací