Zetor world

Tisící prodaný traktor

Tisící prodaný traktor

Společnost N&N Košátky s.r.o. se může právem pyšnit hned několika oceněními v kategorii Prodejce roku za počet prodaných traktorů značky ZETOR. Toto ocenění získala společnost i letos. Díky tomu se celkový počet dostal až na hranici 1 000 kusů! Tím jubilejním traktorem je ZETOR PROXIMA HS 120 v novém elegantním designu. Svoje uplatnění najde u hobby farmáře Martina Skružného v Sulicích nedaleko Prahy, který si jej převzal 24. června. Slavnostní předání proběhlo i za účasti zástupců společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Rodinná společnost N&N Košátky je autorizovaným prodejcem produktů značky ZETOR od roku 1992. K originálním náhradním dílům postupně přibyly i traktory. Prodejní a servisní střediska této společnosti najdeme celkem ve čtyřech okresech – v Mladá Boleslavi, Kladně, Liberci a Děčíně.

Pan Martin Skružný podniká v oblasti stavebnictví a zemědělství je jeho koníček. Vlastní také rozsáhlou sbírku historických strojů, do které patří i tři renovované traktory Zetor 25 K, Zetor 3011 a Zetor Diesel 220. Nově pořízený traktor ZETOR PROXIMA HS 120 plánuje zapojit do prací s mulčovačem, při zimní údržbě a pro přepravu bagrů.

Model PROXIMA HS má z řady PROXIMA nejmodernější řešení převodovky s elektrohydraulickou reverzací PowerShuttle. Traktory pokrývají výkonové rozpětí od 80 do 120 koní a splňují vysoké nároky zákazníků na mnohostrannost, komfort, bezpečnost a produktivitu. Zákazníci na těchto traktorech nejvíce oceňují nízké provozní náklady, jednoduchost a spolehlivost.

Inovovaná Proxima, jejíž design vychází z konceptu italského studia Pininfarina, je na trhu od začátku letošního roku. Nový vzhled přináší novou technologii plastů, která zajišťuje vyšší teplotní odolnost a UV stabilitu. S novým designem kapoty přichází také lepší odvod tepla z motorové části traktoru. Osvětlení větší pracovní plochy a vyšší svítivost umožňuje užití nových světlometů. Nový vykrojený tvar střechy nabízí lepší výhled z kabiny, např. při práci s čelním nakladačem. Inovovaný systém klimatizace a vytápění nabízí výrazné zlepšení jejich účinku.

 

zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací