Zetor world

Setkání prodejců středního a severního Řecka

Setkání prodejců středního a severního Řecka

Léto je pro mnohé obdobím prázdnin, dovolených a odpočinku. Nikoliv však ve světě zemědělců a farmářů, kterým v této fázi roku vrcholí práce, kdy sklízejí úrodu. A když nespí zákazník, nespí ani prodejce, i proto proběhlo v řecké Soluni setkání prodejců středního a severního Řecka s cílem seznámit se s novými traktory pro nastávající období.

Řecký partner, společnost DEMETER SA, spolupracuje se ZETOREM již od roku 1957, za více než 60 let existence bylo v zemi prodáno přes 25 000 traktorů a společnost si vybudovala v zemi pevné a stabilní zázemí u zákazníků i u své prodejní sítě, kterou aktuálně tvoří 80 dealerství zahrnující i servisní a technické dílny. Každoročně společnost pořádá setkání prodejců.

„Našim cílem je představit dealerům produktové novinky týkající se nových strojů i služeb, a měli tak všechny potřebné informace. Zároveň jsme jim představili programy financování pro nákupu nových strojů. Otázka financování je pro klienta důležitá, zvláště pak v současné ekonomické situaci, která v Řecku panuje. Obchodníci se proto musí orientovat v nabídce a předložit zemědělci, to, co nejlépe bude vyhovovat jeho potřebám,“ upřesňuje Philipp Gorgias, majitel DEMETER SA.

skg-meeting-18-1

V rámci prezentace byly představeny traktory modelových řad HORTUS, MAJOR, PROXIMA v emisním řešení STAGE IIIB, modernizovaná FORTERRA HSX a předány byly i informace o novém CRYSTALU HD. Na závěr dne proběhlo vyhlášení 3 nejúspěšnějších dealerství za uplynulý rok. Ocenění v podobě plakety si převzali pan Polyzos z města Trikala v centrálním Řecku, pan Nedzmi z Komotiny na východě Řecka a pan Haliamadas z Alexandrie z oblasti centrální Makedonie.

FORTERRA HSX byla představena ve speciálním národním řeckém polepu. Jde o polep, který získal řecký distributor v loňském roce v rámci oslav 60 let spolupráce ZETORU s DEMETER SA.

skg-meeting-18-3

„FORTERRA v národních barvách je využívaná při road show a na výstavách. V následujících týdnech bude probíhat několik předváděcích akcí na severu Řecka, kde se s touto FORTERROU můžou zemědělci setkat a obdivovat nejen speciální polep, ale hlavně si vyzkoušet vlastnosti stroje při práci,“ dodává Philipp Gorgias.

Řecko prochází složitou ekonomickou situací, kdy před pár lety stála celá země na pokraji bankrotu. V současnosti se situace stabilizuje. Řecko vždy patřilo mezi tradiční trh s traktory ZETOR, přejeme proto řeckému partnerovi a celé zemi, aby se situace stabilizovala a ZETOR začal dosahovat výsledků, jako v dobách své největší slávy, kdy se do země dodávalo několik stovek kusů strojů. Pozitivním signálem je fakt, že řecký partner stabilně poslední 3 roky navyšuje roční objem prodaných strojů v zemi a stejný trend očekává i v letošním roce.

zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací