Zetor world

ZETOR se zúčastnil prvního rumunského mistrovství v orbě

ZETOR se zúčastnil prvního rumunského mistrovství v orbě

Poprvé v historii se v Rumunsku 13. srpna uskutečnilo mistrovství republiky v orbě. Mezi soutěžními traktory nechyběly ani české ZETORY.

Premiérové mistrovství přilákalo na 150 návštěvníků a závodilo na něm osm traktorů. S traktorem ZETOR přišli závodit tři účastníci a jejich umístění potvrdilo dobré postavení značky. Ocenění získaly v kategorii nejlepší spotřeba v orbě s tříradličným pluhem, nejrovnější orba a nejlepší ukončení brázdy. Kromě hlavní soutěže byla pro návštěvníky připravena také tombola a umělecký program.

„Akce tohoto typu nejsou v Rumunsku běžné a mistrovství tak bylo jakousi testovací verzí. Traktory ZETOR nicméně splnily náš cíl. Potvrdily, že patří ke světovým top značkám v oboru, stejně jako další česká značka Sukov, s jejímiž pluhy závodily,“ uvádí Kristina Drienovski ze společnosti ZETOR TRACTORS SRL.

V České republice má mistrovství republiky v orbě naopak bohatou tradici. Letošní 46. ročník se uskuteční 5. října v Žabčicích-Přísnosticích, kde traktory ZETOR samozřejmě nebudou chybět.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací